×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Basin Aciklaması

SANAYİDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE ENERJİ TASARRUFU SEMİNERİYLE MÜHENDİSLER BİLGİLENDİRİLDİ

"SANAYİDE ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE ENERJİ TASARRUFU SEMİNERİYLE MÜHENDİSLER BİLGİLENDİRİLDİ"

 


Pazartesi, Ocak 18, 2016 - 21:45
MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE UZMAN KADROLARA İHTİYAÇ VARDIR

"MAKİNA İMALAT SEKTÖRÜNDE UZMAN KADROLARA İHTİYAÇ VARDIR"


Pazartesi, Ocak 18, 2016 - 21:45
KLİMALARIMIZI DOĞRU VE BİLİNÇLİ KULLANIYORMUYUZ?

KLİMALARIMIZI DOĞRU VE BİLİNÇLİ KULLANIYORMUYUZ? "


Pazartesi, Ocak 18, 2016 - 21:45
MAKİNA MÜHENDİSLERİ GELENEKSEL GECEDE BULUŞTU

''MAKİNA MÜHENDİSLERİ GELENEKSEL GECEDE BULUŞTU''


Pazartesi, Ocak 18, 2016 - 21:45
“DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

"DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

 


Pazartesi, Ocak 18, 2016 - 21:30
ENERJİ TASARRUFU İÇİN KAZANLARIMIZI BİLİNÇLİ KULLANALIM...!

       Kalkınmakta olan ve nüfusu artan bir ülke olması nedeniyle Türkiye `nin enerji tüketimi hızla artmaktadır. Bu da doğal kaynakların büyük bir hızla tüketilmeye başlamasına neden olmuştur.


Pazar, Kasım 15, 2015 - 22:15
MEVLANA KALKINMA AJANSIYLA MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ARASINDA EKSPERTİZLİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPILDI

             Birçok ülkede farklı mo


Çarşamba, Temmuz 8, 2015 - 10:15
MESLEK SEÇERKEN MESLEKLERLE İLGİLİ EN DOĞRU BİLGİ; MESLEK SAHİPLERİNDEN ALINMALIDIR

       Makina Mühendisleri Odası (MMO), yurt içinde ve yurt dışında Makina, Endüstri, İmalat, İşletme, Mekanik, Mekatronik, Otomotiv, Sanayi, Sistem, Üretim, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğretimi yapan kuruluşların fakülte ve bölümlerinden mezun olarak diploma almış, Türk


Pazartesi, Temmuz 6, 2015 - 21:45
MICIRLI YOLLAR ÖLÜM YOLU OLMASIN

       Yol yüzeyinin durumu, araç sürüşünü ciddi anlamda etkiler. Gevşek malzemeli (mıcır) yolda, araç kullanırken bazı riskler vardır. Bu riskler göz önüne alındığında mıcırlı yolda araçların nasıl kullanılması gerektiği ortaya çıkacaktır.


Çarşamba, Haziran 24, 2015 - 21:45
HALI SAHA FUTBOL TURNAVASINDA ALPERENLER ŞAMPİYON

     Odamız tarafından düzenlenen 9.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası 16 Haziran 2015 tarihide yapılan 3.lük 4.lük ve şampiyonluk maçları ile tamamlanmıştır.


Çarşamba, Haziran 17, 2015 - 22:00
ARAÇLARDA LASTİKLERİN ÖNEMİ GÖZ ARDI EDİLEMEYECEK KADAR BÜYÜKTÜR

Araçta hızlanma, tork ve fren güçlerinin doğrudan uygulandığı parçalar lastiklerdir ve araçların yolla temasını sağlayan tek unsurdur. Bu sebeple lastiklerin önemi göz ardı edilmeyecek kadar büyüktür ve sürüş güvenliği açısından lastikler hayati önem taşır.


Salı, Haziran 9, 2015 - 22:00
TÜRK MİLLETİ VAR OLDUĞU SÜRECE BU YÜRÜYÜŞ DEVAM ETMELİDİR

      Ecdadımız tarih boyunca çok sayıda destan yazmıştır. Bunların içerisinde belki de en önemlilerinden birisi 29 Mayıs 1453 İstanbul`un Fethidir. Bu fetih sayesinde Anadolu`nun kapıları Türk Milletine sonuna kadar açılmıştır.


Perşembe, Mayıs 28, 2015 - 22:00