BERKİN ELVAN MÜCADELEMİZDE YAŞAYACAK !

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana Şubesi

BERKİN ELVAN MÜCADELEMİZDE YAŞAYACAK !

Gençliğimizin, çocukluğumuzun, inancımızın, dilimizin, emeğimizin, ekmeğimizin, doğamızın katili AKP...

İliklerine kadar pisliğe batan, kana doymayan AKP Hükümeti kana yine doymadı. Berkin ELVAN ekmeği uğruna 14 yaşında kafasına sıkılan gaz fişeğiyle vurularak 269 gün direndikten sonra yaşama gözlerini yummuştur.

Berkin EL VAN‘IN katili kahraman Türk polisidir.

Berkin EL VAN‘IN katili AKP hükümetidir.

Berkin ELVAN‘İN katili Recep Tayyip ERDOĞAN‘DIR.

Özgürlükleri uğruna katledilen GEZÎ DİRENİŞÇİLERİ Ethem SARISÜLÜK, Ali İhsan KORKMAZ ve son olarak da Berkin ELVAN‘I elimizden alan AKP Hükümeti derhal istifa etmelidir.

Tüyü bitmemiş yetim hakkı yemeyi, mazlum insanları, bebeleri inançları uğruna kafalarını gövdelerinden ayıran, eli kanlı El Nusra, El Kaide gibi örgütlerin katillerini beslemeyi kendisine şiar edinen AKP Hükümeti derhal istifa etmelidir.

Günah işleme özgürlüğünü, hırsızlığı, yolsuzluğu, ahlaksızlığı, masum insanları öldürmeyi kendine şiar edinen AKP Hükümeti derhal istifa etmelidir.

Berkin ELVAN‘NIN ve GEZİ ŞEHİT‘LERİNİN sorumluları korunmadan ve daha fazla zaman kaybedilmeden bulunulmasını, soruşturmanın en kısa zamanda etkili, tarafsız ve bağımsız bir şekilde yapılmasını, sorumluların derhal yargı önüne çıkarılmalarını talep ediyoruz.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu kötü gidişata karşı, toplumsal barışı yakalamada, emekten, halktan ve haktan yana, tüm demokrasi güçlerinin birlikte mücadele etmeleri kaçınılmazdır.

Saygılarımızla...

ADANA ALEVİ PLATPORMU - ABF - HDK - KESK - DİSK - TMMOB - ATB