SAVAŞA HAYIR DİYOR BARIŞ VE HOŞGÖRÜ ŞEHRİMİZİN TEKRAR HUZURLU GÜNLERE GELMESİ İÇİN HERKESİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana Şubesi

HALKIN DEMOKRATİK HAKLARINI KULLANMALARINA İZİN VERMEYEN,  KİMYASAL SİLAH KULLANILMASININ İNSANLIK SUÇU OLDUGUNU İFADE ETMELERİNE KARŞIN, KENDİ HALKINA BİBERGAZI KULLANANLAR, GERÇEKLERİ GÖRMEZDEN GELİP ÜLKEYİ SAVAŞIN EŞİĞİNE GETİRENLER, HALKINA ZULÜM EDENLERİ HALKIMIZ ADINA KINIYORUZ.

GERÇEKLERİ SÖYLEYEN, TOPLUM ÇIKARLARINI ŞAHSİ ÇIKARLARININ ÖNÜNDE TUTARAK, EMPERYALİST GÜÇLERE KARŞI OMUZ OMUZA DİRENNELERİ SUÇLU GÖRMEK VE GÖSTERMEK İNSANLIK AYIBIDIR. HERKESİN GERÇEKLER DOGRULTUSUNDA HAREKET ETMESİ GEREKTİGİNİ BİR KEZ DAHA HATIRLATIYORUZ.

ÖZGÜRLÜKLERİN KISITLANMASI BASKI VE DAYATMACI ZİHNİYETLERLE HALKIN ÜZERİNDE OLUŞTURULMAK İSTENEN POLİTİKALARIN YANLIŞ OLDUĞUNU YAŞANAN OLAYLAR GÖSTERMEKTEDİR. AŞIRI GÜÇ KULLANIMININ BİR AN ÖNCE SONLANDIRILMASI UYGULANAN DAYATMACI POLİTİKALARDAN VAZ GEÇİLMESİ BARIŞ VE HUZUR ORTAMININ SAGLANMASI KONUSUNDA AŞIRI HASSASİYET GÖSTERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BUNUN SAĞLANMASINDAKİ EN ÖNEMLİ ETKEN HALKI İLE BARIŞIK VE HALKIN İSTEKLERİNİ GÖZARDI ETMEYEN İDARECİLERİN OLMASIDIR.  AKAN KANLARIN DURMASI SORUMLULARIN BİR AN ÖNCE BULUNARAK ADALETE TESLİM EDİLMESİ, GEREKLİ CEZALARIN VERİLMESİ ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAKTIR. HALKIMIZIN BİR CAN KAYBINA DAHA TAHAMMÜLÜ KALMAMIŞTIR.

HALKIN ANAYASADAN KAYNAKLANAN DEMOKRATİK HAK VE TALEPLERİ KARŞISINDA GÜVENLİK GÜÇLERİNİ SAĞDUYULU OLMAYA, ORANTISIZ GÜÇ KULLANMAMAYA VE HUKUKA UYGUN DAVRANMAYA DAVET EDİYORUZ.  BU KONUDA DA KAMU OTORİTESİNİN ÜSTÜNE DÜŞEN SORUMLUKLARINI YERİNE GETİRECEKLERİNE İNANIYORUZ.

SAVAŞARAK BARIŞ ELDE EDİLMEZ VE KAZANANI OLMAZ. İNATLA BİR YERE VARILAMAYACAGI BARIŞIN SADECE VE SADECE HOŞGÖRÜ VE UZLAŞI İLE SAGLANACAGI AŞİKÂRDIR.

SAVAŞA HAYIR DİYOR BARIŞ VE HOŞGÖRÜ ŞEHRİMİZİN TEKRAR HUZURLU GÜNLERE GELMESİ İÇİN HERKESİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ.10.09.2013

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                HAMOK DÖNEM SÖZCÜSÜ

                                                                                                                                           ÖMER İYİEL

                                                                                                                                  Mak .Müh.

HATAY MESLEK ODALARI KOORDİNASYON KURULU

HATAY DİŞ HEKİMLERİ ODASI

HATAY ECZACI ODASI

HATAY ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI

HATAY HARİTA VE KADASTRO MÜH. ODASI

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI HATAY ŞUBESİ

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI HATAY İL TEM.

MİMARLAR ODASI HATAY ŞUBESİ

HATAY SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI

HATAY TABİP ODASI

HATAY VETERİNER HEKİMLER ODASI