ZAFERİN 103. YILINDA EMPERYALİST İŞGALE VE ONLARIN SALTANAT İŞBİRLİKÇİLERİNE KARŞI, BAĞIMSIZLIK İÇİN YÜREĞİNİ SÜNGÜ YAPMIŞLARA SELAM OLSUN!

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana Şubesi

“Şu anda mağlubiyeti bütün damarlarımda hissetmekteyim. Çok üzgünüm!.. Oldukça mutluydum, umutluydum. Daha düne kadar Çanakkale bizimdir! diyordum. Çünkü bu savaşı kazanmak için; askeri, parayı, cephaneyi, her şeyi hesaplamıştım. Hepsinde çok üstündük. Mutlaka yenecektik.
Yalnız bir şeyi hesabı katmamışız...
MUSTAFA KEMAL’İ...
Bağrımda İngiliz gururu olmasa,TÜRKLERİ alnından öpmek,onları ayakta alkışlamak isterdim.” Winston Churchill

Çanakkale Zaferinin 103. yılında tarihin akışını değiştirerek bu zafere önderlik eden MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ü ve Anadolunun dört bir yanından gelerek yüreklerini süngü eden yurtsever halkımızı saygıyla ve şükranla anıyoruz. Bilinmelidir ki bu zafer teslimiyeti kabul eden saltanat yanlılarının gerici hurafeleriyle, perileriyle, tılsımlı melekleriyle değil, yoksul Anadolunun yurtsever halkının birlik ve beraberlik içinde direnişiyle sağlanmıştır. TMMOB MMO ADANA ŞUBE YÖNETİM KURULU