Adana Şube Duyuruları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Adana subesi

ÜYELERİMİZE YÖNELİK WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR

MMO EĞİTİM MERKEZİ OLARAK VERDİĞİMİZ EĞİTİMLER

ASANSÖR PERİYODİK KONTROL MUAYENE ELEMANI KURSU


Eğitim İçeriği

KAMUSAL ÜRETİM, KAMUSAL HİZMET, KAMUSAL DENETİM SAVUNUSU VE SERBESTLEŞTİRME- ÖZELLEŞTİRMELERE KARŞI MÜCADELESİ ODA RAPORUMUZ YAYIMLANDI


Cumhuriyetin ilk dönemlerinden itibaren ülke ekonomisine çok önemli katkıları olan kamu iktisadi kuruluşları ve kamu hizmetleri, uluslararası sömürüyü düzenleyen kuruluşların yönlendirmesiyle başlayan kamusal üretim, hizmet, denetim faaliyetlerinin ve kamuya ait her şeyin serbestleştirilmeye ve ö

ÜYELERİMİZE YÖNELİK MAYIS AYI WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR

ÜYELERİMİZE YÖNELİK WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR


Üyelerimizin bilgi birikimlerine katkı sağlamak ve dayanışma göstermek amacıyla webinar programlarımız devam etmektedir.

Bilindiği üzere Makina Mühendisleri Odası çeşitli konularda webinar / online eğitimler vermeye devam etmektedir..

ÜYELERİMİZE DUYURU: #EvdeKal


#EvdeKal

ÜYELERİMİZE COVİD-19 KONUSUNDA ÖNEMLE DUYURULUR!!!


Salgın konusunda yaşanacak gelişmeler ve resmi makamlar tarafından yapılacak bilgilendirmeler doğrultusunda, salgın kontrol altına alındığında yapılacak ikinci bir duyuruya kadar, Odamız tarafından alınan önlemler şu şekildedir;

I. ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ VE XII. ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI ÖZET BİLDİRİ KİTABI YAYINLANDI

İŞLETME YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR!!!

8 MART'A GİDERKEN...

ÜYE PORTALIMIZ GÜNCELLENDİ