MakinAktüelin 2. Sayısı Yayımlandı

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Aktüel teknoloji bülteni MakinAktüel’in ikinci sayısıyla karşınızdayız.
Her sayı farklı bir dosya konusu işleyerek sektöre güç katma hedefiyle yola çıktığımız MakinAktüel'de, dosya konusunu içeren teknoloji haberlerine, uzman görüşlerine ve çeviri yazılara erişmek mümkün olacak.

Haziran 2021 tarihli ikinci sayının konusu “Sürdürülebilir Enerji Politikaları”. Sürdürülebilir bir dönüşümü sağlayabilmek için çevre ve iklim odaklı, eşitlikçi, adil ve demokratik bir yapıyı oluşturmada sektöre güç katmak, tüm meslek kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, meslektaşlarımızın ve yurttaşlarımızın bu dönüşümü yakından takip etmelerini sağlamak hedefiyle yayımladığımız bu sayımızı siz okuyucularımızla buluşturmaktan onur duyuyoruz.

İyi okumalar.

MakinAktüel'i okumak için tıklayınız.