ŞUBEMİZ "AUTODESK YETKİLİ EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ" OLDU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Şubemiz, Autodesk tarafından "Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi" olarak kabul edilmiştir.

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ
AUTODESK YETKİLİ EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ

Eğitim
Eğitimler ’Autodesk Certified Professional’ sertifikasına sahip eğitmenler ile en güncel Autodesk yazılımları ve gerekli donanıma sahip eğitim salonlarında gerçekleştirilir.
 
Autocad Temel Eğitimi    
Eğitimin amacı; işi gereği Autocad kullanması gerekli olan Mühendis, Teknik Ressam ve benzeri Teknik Personellerin, Her türlü 2 boyutlu proje çizimi için gereksinim duydukları Autocad yazılımı bilgi ve tecrübesini teorik ve pratik olarak kursiyerlere edindirmektir.
Kurs boyunca verilen teorik bilgilerin pekiştirilmesi için her hafta ilgili konuların uygulaması ders sırasında kurs_yerlere yaptırılmakta ve Kurs çizim kitapçığından zorluk derecesi daha fazla olan ev ödevler verilmektedir. Diğer derste talep olması durumunda verilen ödevin yapım yöntemleri açıklanmakta ve yeni ders'e başlanmaktadır. Bu kurs aynı zamanda 3 boyutlu CAD programlarının eskiz ortamlarına daha kolay adapte olmaları için kursiyerlere eskiz mantığına kavramsal bir yaklaşım özelliği kazandırmaktadır.
 
Revit MEP Temel Eğitimi   
Eğitimin amacı işi gereği Revit kullanması gerekli olan Mühendis, Teknik Ressam ve benzeri Teknik Personellerin, mekanik tesisatı proje çizimi, kontrol ve dokümantasyonu için gereksinim duydukları Revit yazılımı bilgi ve tecrübesini teorik ve pratik olarak kursiyerlere edindirmektir. (Bilgi ve kayıt için tıklayınız.)

 

Autodesk Sertifika Dijital Rozetleri  

Autodesk® sertifikaları, tasarımcıların, mühendislerin ve üreticilerin kariyerlerinin herhangi bir aşamasında başarılı olmalarına yardımcı olabilecek sektörde tanınan sertifikalardır. Gittikçe daha fazla sayıda endüstri yeni yetenekler kazanırken bir beceri boşluğu yaşadıkça, Autodesk sertifikaları, beceri ve bilgilerin güvenilir şekilde doğrulanmasını sağlar. 

Autodesk'in resmi bir sertifikasıyla akademik başarıyı artırmak ve kolej veya kariyere hazırlık yapmak için Autodesk Sertifikalı Kullanıcı sertifikasıyla başlayabilir. Ardından, Autodesk Certified Professional ile profesyonel gelişimi hızlandırıp verimliliği ve güvenilirliği artırabilirsiniz.

SERTİFİKASYON

Autodesk Certified User – ACU (Autodesk Sertifikalı Kullanıcı)
 
Autodesk onaylı bir Autodesk Certified User rozeti AutoCAD yazılımını etkin kullanmak için gereken giriş seviyesi becerilerini doğrular.
 
Autodesk Yetkili Eğitim Merkezimizde Autodesk uzmanlık sınavlarına katılarak temel seviye yetkinliklerinizi  Autodesk Certified User ile belgelendirebilirsiniz.
 

Autodesk Certified Proffessional - ACP
(Autodesk Sertifikalı Profesyonel)
 
Daha ileri düzeyde bilgi ve yetkinliğe sahip olup, daha karmaşık tasarım prolemlerini ve iş akışlarını çözme becerisini gösteren kullanıcılar Autodesk Yetkil Eğitim Kurumunda sınavlara katılarak, Autodesk Certified Professional sertifikalarını edinebilirler.
 
Revit MEP: Mechanical Certified Professional
(Revit MEP: Mekanik Sertifikalı Profesyonel)
 
Revit MEP: Mechanical Certified Professional rozeti, profesyonel kullanıcıların Autodesk Revit MEP'in araçları, özellikleri ve ortak görevleri hakkındaki ileri düzeydeki bilgilerini doğrular. 
 
Autodesk Fusion 360 Certified User
(Autodesk Fusion 360 Sertifikalı Kullanıcı)
 
Autodesk Fusion 360 Certified User rozeti,  Autodesk Fusion 360 yazılımını etkin bir şekilde kullanmak için tasarım becerilerini geliştirdiklerini onaylar. 
 
Autodesk Inventor Certified User
(Autodesk Inventor Sertifikalı Kullanıcı)
 
Autodesk Inventor Inventor Certified User  rozeti, kullanıcıların Autodesk Inventor yazılımını etkin bir şekilde kullanmak için gereken tasarım becerilerini geliştirdiklerini onaylar. (Bu sertifika 2B skeç oluşturma, değiştirme, biçimlendirme ve paylaşmayı, parçalar oluşturmayı, montajları görüntülemeyi ve canlandırmayı, sunumlar ve çizimler oluşturma vb. konuları içeren bilgi seviyesini göstermektedir.)
 
Inventor Certified Professional
(Autodesk Inventor Sertifikalı Profesyonel)
 
Autodesk Inventor Certified Professional rozeti, profesyonel kullanıcıların Inventor'ın araçları, özellikleri ve ortak görevleri hakkındaki ileri düzeydeki bilgilerini doğrular. (Bu sertifika  Inventor kullanarak gelişmiş modelleme, montaj modelleme, kaynak oluşturma vb. kazanımları göstermektedir.)
 
 
Autodesk 3ds Max Certified User
(Autodesk 3ds Max Sertifikalı Kullanıcı)
 
Autodesk 3ds Max Sertifikalı Kullanıcı rozeti, kulanıcıların Autodesk 3ds Max yazılımını etkin bir şekilde kullanmak için dijital tasarım becerilerini geliştirdiklerini onaylar. (Modelleme, donanım, aydınlatma, kameralar, animasyon, görüntü oluşturma vb.)
 
3ds Max Certified Professional
(3ds Max Sertifikalı Profesyonel)
 
Autodesk 3ds Max'ta Sertifikalı Profesyonel Rozeti; oyun, film veya hareketli grafiker uzmanları için gerekli ileri düzey 3-D modelleme yazılımıyla bilgi ve becerilerini göstermektedir