Endüstriyel Alanda AR & VR Teknoloji Çözümleri Webinarı Gerçekleştirildi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

Sunumu Zehra YAŞAR ve Eren YAŞAR tarafından yapılan "Endüstriyel Alanda AR & VR Teknoloji Çözümleri" webinarı 7 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirildi.

40 kişinin katıldığı webinarda, AR ve VR teknolojileri kullanım alanları, ülkemizde ve dünyada yapılan örnek projeler, AR ve VR teknolojileri ile yapılan bilimsel araştırmalar, endüstride AR&VR teknolojisi ile iş güvenliği, montaj&demontaj ve bakım&onarım eğitimleri, endüstride WebGL teknolojisi ile simülasyon çözümleri, AR destekli mobil uygulama ile katalog uygulaması ve satış, pazarlama alanında kullanımı, AR teknolojisinin lansman, fuar ve diğer tanıtım faaliyetlerinde kullanımı ve bu alandaki devlet teşvikleri ve hibeler gibi konular ele alındı. Webinarın sonunda eğitmenimiz tarafından katılımcıların soruları yanıtlandı.