TEOMAN ÖZTÜRK UNUTULMADI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

TMMOB'nin 1973-1980 yılları arasında başkanlığını yapan, mühendis-mimar hareketinin toplumcu bir çizgiye sahip olmasında ön saflarda yer alan, TMMOB ile bütünleşen Teoman Öztürk 11 Temmuz 2017 Salı günü, ölümünün 23. yıldönümünde Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve çalışanlarının da katıldığı etkinliklerle anıldı.

Teoman Öztürk için önce Karşıyaka'daki anıt mezarda anma etkinliği gerçekleştirildi. Teoman Öztürk için daha sonra İMO Rüştü Özal Toplantı Salonu’nda “AKP TMMOB'ye Neden Saldırıyor”  başlıklı bir forum gerçekleştirildi. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz  açış konuşmasının ardından forumun moderatörlüğünü de üstlendi.

Emin Koramaz’dan sonra sırasıyla Ali Ekber Çakar (MMO), Tezcan Karakuş Candan (MO), Oğuz Türkyılmaz (MMO), Mehmet Soğancı (MMO) konuştular.