Ankara Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara subesi

14. ULUSAL TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ İZMİR'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

22 Nisan 2019

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın (MMO) düzenlediği 14. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi (TESKON) ve Teskon+Sodex-Fuarı, 17-20 Nisan 2019 tarihlerinde İzmir MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi.

"İSG UZMANLARININ HUKUKİ SORUMLULUKLARI/HUKUKİ AÇIDAN ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLER" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

22 Nisan 2019

Sunumu Av.-Mak. Müh. Mustafa Yılmaz tarafından yapılan "İSG Uzmanlarının Hukuki Sorumlulukları/Hukuki Açıdan Alınması Gereken Önlemler"" konulu seminer, 20 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

ODA, ŞUBE YÖNETİCİLERİ İLE ÇALIŞANLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

15 Nisan 2019

14 Nisan 2019 tarihinde WONDERS Event & Wedding'de gerçekleştirilen kahvaltıda bir araya gelen yönetici ve çalışanlarımız, keyifli bir gün geçirdiler.

"ENDÜSTRİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ANKARA YEREL KURULTAYI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Nisan 2019

Endüstri ve İşletme Mühendisliği Ankara Yerel Kurultayı, “Akıllı İşletmeler ve Endüstri Mühendisliği’nin Geleceği” ana temasıyla, 13 Nisan 2019 tarihinde ASO Sürekli Eğitim Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

"KONTROL MÜHENDİSLERİ VE YAPI DENETİM ELEMANLARI İÇİN DIŞ CEPHE ISI YALITIMI DENETİMİNDE DİKKAT EDİLECEK KONULAR" BAŞLIKLI SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

12 Nisan 2019

Sunumu Ömer Ünal tarafından yapılan "Kontrol Mühendisleri ve Yapı Denetim Elemanları için Dış Cephe Isı Yalıtımı Denetiminde Dikkat Edilecek Konular"" konulu seminer, 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

"YANGIN SONRASI KRİMİNALİSTİK İNCELEMELER" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

10 Nisan 2019

Sunumu Sedef Birincil tarafından yapılan "Yangın Sonrası Kriminalistik İncelemeler​"" konulu seminer, 9 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

"GELECEĞİNİ İNŞAA ET" ATÖLYE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

08 Nisan 2019

Yeni mezunların gelişim potansiyeline, akademik bilgi birikimine, iş hayatı beklentilerine, hedeflerine ve kişisel ihtiyaçlarında başarıya ulaşması için planlı bir gelişim yolculuğu başlatmak amacıyla düzenlenen "Geleceğini İnşa Et" Atölye Çalışması, İnsan Kaynakları Uzmanı... Devamı

ŞUBEMİZDEN ANKARA SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

08 Nisan 2019

MMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Özkalender ve beraberindeki heyet, Ankara Sanayi Odası (ASO) Sürekli Eğitim Merkezini ziyaret etti.

ŞUBEMİZDEN ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ

06 Nisan 2019

2, 3 ve 5 Nisan 2019 tarihlerinde, Atılım, TOBB, Başkent, Çankaya, Türk Hava Kurumu, ODTÜ ve Hacettepe Üniversiteleri Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümlerini ziyaret edildi.

ETLİK ÖNCÜ TEMEL LİSESİ’NDE MESLEK TANITIMI YAPILDI

02 Nisan 2019

Liselerde eğitim gören gençlere yönelik meslek tanıtımı amacıyla, 29 Mart 2019 tarihinde Etlik Öncü Temel Lisesi’nde öğrencilerle birlikteydik. 

"SANAYİDE 3 BOYUTLU YAZICILAR VE ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29 Mart 2019

Şubemiz ile Ostim Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (OSİAD) ortaklaşa düzenlediği, "Sanayide 3 Boyutlu Yazıcılar ve Endüstriyel Uygulamalar" konulu seminer 27 Mart 2019 tarihinde OSİAD Talay Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

"MESLEK HASTALIKLARI" KONULU SEMİNER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

29 Mart 2019

Sunumu Dr. Kadir Atlı tarafından yapılan "Meslek Hastalıkları" konulu seminer, 27 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirildi.