MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’ndan bayram mesajı

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya Şubesi

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yayınladığı bayram mesajı ile Ramazan Bayramı’nın ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Hamamcıoğlu mesajında bayramlarının birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek için önemli bir araç olduğunu kaydederek “Bayramlar, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirerek toplumsal dayanışmayı sağlayan en önemli zenginliklerimizdendir. Bu günlerde en çok ihtiyacımız olan huzur ve barış atmosferinin tüm yurda yayılmasıdır.  Bu vesileyle Ramazan Bayramı’nın ülkemize huzur, barış, güven ve mutluluk getirmesini umut ediyor, şahsım, yönetim kurulum ve çalışan arkadaşlarım adına başta tüm üyelerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.