MMO Antalya Şube’de Ayşen Hamamcıoğlu İkinci kez Başkan

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Antalya Şubesi

MMO Antalya Şube 13. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerinde kazanan mevcut Başkan Ayşen Hamamcıoğlu’nun grubu oldu.

Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube’de 13. Dönem Yönetim Kurulu belli oldu. Açıklanan sonuçlara göre Mühendis Dayanışma Platformu’ndan (Beyaz Liste) 5 isim asıl listeye girerken, Çağdaş Mühendisler Grubu’ndan (Mavi liste) 2 isim asıl listede yer aldı.

‘Projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız’

Seçim sonuçlarına göre MMO Antalya Şube 13. Dönemde de başkanlık yapacak olan Ayşen Hamamcıoğlu, seçime katılan tüm mühendislere teşekkür ederek, “Mühendisizbiz’ ve ‘güven’ söylemi ile yola çıktık. Üyelerimiz destekledi. Bundan sonra hedeflediğimiz projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız. ‘Mühendisliği ilgilendiren, sektörümüze hizmet edecek kalibrasyon (ölçümleme) merkezimizi açmak istiyoruz. Kaynak mühendisliği eğitimi ile üyelerimizi meslek alanlarında yeni iş alanları açmak için çaba göstereceğiz’ dedi.

‘Daha çok çalışacak, daha mutlu olacağız’

Mutluluğun yolunun çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Hamamcıoğlu, “Daha çok çalışacak, daha mutlu olacağız. Çalışmaktan yorulmadık, yorulmayacağız. Bir hedefe yönlendiğimiz yolda hiçbir zaman birbirimizi bırakmayacağız. Bence odamız kazandı, ben de kazandığım için son derece mutluyum. Üyesi, çalışanı ve yönetimi ile birlikte mutluyuz” diye konuştu.