BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2. SINIF YAZ DÖNEMİ STAJLARI SONA ERDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

03 Ekim 2022

Şubemiz ve Bursa Uludağ Üniversitesi arasında imzalanan protokol gereği, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kaynak Eğitim ve Muayene Merkezi’nde kaynak, tahribatlı ve tahribatsız muayene konularında ve Bursa Uludağ Üniversitesi atölyelerinde torna, tesviye, freze, matkap konularında teorik ve uygulamalı çalışmaların yapıldığı uygulamalı staj sona erdi.

Staj sonunda öğrencilere staj katılım belgelerini veren ve uygulama ve stajın önemini belirten, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Taşkınsel, staj programına katılan öğrencileri kutlayarak, “Makina Mühendisleri Odası olarak kendimizi bir eğitim kurumu olarak görüyoruz. Temel amacımız mesleki gelişim ve alınan teorik bilgilerin uygulamaya dökülmesine katkı sağlamaktır. Bu anlamda Bursa Uludağ Üniversitesi ile uzun yıllardır devam eden işbirliğini çok önemsiyoruz” dedi.

Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih Karpat, TMMOB MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel, TMMOB MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Emine Kaya, TMMOB MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Filiz Engin Tambova, TMMOB MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Devim Yontar, TMMOB MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi İlker Ulaş Mollaoğlu, MMO Denetleme Kurulu Üyesi Fikret Çaral ve TMMOB MMO Bursa Şube Müdürü Kaan Özten staj dönemlerinde öğrencileri ziyaret ettiler.