MMO BURSA ŞUBE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU’NDAN BESTEKAR ERDİNÇ ÇELİKKOL’U ANMA KONSERİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

06 Nisan 2023

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu 5 Nisan 2023 tarihinde Uğur Mumcu Sahnesi’nde, 3 Şubat 2023’te hayatını kaybeden bestekar Erdinç Çelikkol’u anma konseri Konseri gerçekleştirdi. Bestekar Erdinç Çelikkol’un bestelerinden oluşan konser, 6 Subat 2023 tarihinde Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybeden yurttaşlarımız için saygı duruşu ile başladı.

TMMOB MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Emine Kaya yaptığı açılış konuşmasında, “20 yıldır düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdüren Türk Sanat Müziği Koromuz, çok yakın zamanda kaybettiğimiz, büyük bestekar, şef ve öğretmen Erdinç Çelikkol’u anma konseri ile bizlerle birlikte oluyor. MMO Bursa Şube Türk Sanat Müziği Koromuz bu akşam Büyük bestekar, şef ve öğretmen Erdinç Çelikkol’u besteleriyle anacak ve yaşatacaklar. “Daha fazla sanat” anlayışıyla, pek çok etkinliğin yanında sanat çalışmalarıyla da üyelerimiz ve toplumla bir araya gelmeye devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi.

Kaya, Koro Şefi aynı zamanda MMO Bursa Şube Üyesi Filiz Başbüyük’e, konserin hazırlanmasında emeği geçen MMO Bursa Şube Türk Sanat Müziği Korosunu oluşturan Üyelere, değerli sunumu ile Melahat Perihan Öztürk’e, sazlarıyla koroya eşlik eden saz heyetine, MMO Bursa Şube çalışanlarına ve katılımcılara teşekkür etti.