MMO Bursa Şubesi'nde Görev Yeniden Çağdaş Mühendislerin

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

MMO Bursa Şubesi’nde Çağdaş Mühendisler’e Güvenoyu

Fikri Düşünceli: Aklın, bilimin ve vicdanın sesi olmaya devam edeceğiz

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi seçimlerine tek liste olarak giren Çağdaş Mühendisler 17. Dönem’de de göreve devam edecekler.

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi’nde 8 Şubat 2020 Cumartesi günü başlayan MMO Bursa Şubesi 17. Olağan Genel Kurulu 9 Şubat 2020 Pazar (bugün) günü yapılan Şube Yönetim Kurulu ve MMO Genel Merkez Delege seçimleri ile tamamlandı.

Seçimlere tek liste olarak giren, Fikri Düşünceli’nin Yönetim Kurulu Başkan Adayı olduğu ‘Çağdaş Mühendisler’in listesi, 836 oy alarak tekrar MMO Bursa Şube Yönetimine seçildi.

MMO Genel Merkez delege seçiminde, Çağdaş Mühendisler'in listesi ise 841 oyla aldı.

Çağdaş Mühendisler Grubu’nun başarılı çalışmalarının karşılığını aldığını belirten Fikri Düşünceli, “Ülkemiz, halkımız ve mesleğimiz için aklın, bilimin ve vicdanın sesi olma hedefiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. MMO Bursa Şube seçimlerine katılan tüm meslektaşlarımıza, demokrasiye, ülkemize, mesleğimize ve meslek odamıza sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum, hepinizi yürekten kutluyorum” dedi.

Düşünceli, “Etkin ve başarılı bir çalışma döneminin ardından üyelerimizin ülkesine, mesleğine ve değerlerine sahip çıkma iddiasında olan Çağdaş Mühendislere destek vermesi sevindiricidir” ifadelerini kullandı.

‘Çağdaş Mühendisler Grubu’nun MMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

ASIL ÜYELER

Fikri Düşünceli, Devrim Tutku Ateş, Feridun Tetik, A. İhsan Taşkınsel, D. Alpaslan Gürbüzer, Emine Kaya, Yasemin Yeşil

YEDEK ÜYELER

Nuray Yılmaz Gültekin, Filiz Engin Tambova, Esengül Basut, Cengiz Heycan, Sunullah Kumru, Metin Sarıbal, İlker Ulaş Mollaoğlu