MMO Bursa’da İş sağlığı ve Güvenliği Semineri

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

MMO Bursa Şubesi’nde Bakım Onarım Çalışmalarında İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu tarafından, "Bakım ve Onarım Çalışmalarında İş Sağlığı ve Güvenliği -4" semineri MMO Bursa Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Makina Mühendisi ve İş Güvenliği Uzamanı Hakan Çubukçu başkanlığında yapılan seminerde, “Bakım Çalışanlarının İSG Eğitimi”, “Bakım Çalışmalarında Ergonomi”, “Bakım Çalışmalarında Kimyasal Maddelerin Güvenli Kullanımı”, “Tahribatsız Muayene ve İSG açısından Önemi” konuları konuşuldu.

Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve İş Güvenliği Uzmanı Hüdayi Taşçı, Teknik Öğretmen ve İş Güvenliği Uzmanı Onur Değirmenci, Kimyager ve İş Güvenliği Uzmanı Ferruh Esgin, MMO Bursa Teknik Görevli, Makina ve Kaynak Mühendisi, Tahribatsız Muayene Uzmanı Dr. Ersan Gönül’ün konuşmacı olarak katıldıkları etkinlikte, İşSağlığı ve Güvenliği konusunda bilgiler paylaşıldı.

MMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mart seminere katılanlara teşekkür ederek, “İş kazaları ülkemizin en önemli sorunlarından biridir. Kazaların önlenmesinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği meselesini aynı zamanda toplumsal bir kültür meselesi olarak da düşünmek gerekir” dedi.

“TMMOB MMO Bursa Şubesi, bu tür toplumsal kültürün gelişmesinde ve dolayısıysa iş kazalarının önlenmesi yönünde her türlü çabayı sürdürmektedir” diyen Mart, MMO Bursa Şubesi İSG Komisyon Başkanı Hakan Çubukçu’ya ve etkinliğe katılan, emeği geçen herkese teşekkür etti.