“Su ve Vicdan Nöbeti”nin Yanındayız

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

Çanakkale’de doğaya ve su havzalarına sahip çıkmak için sürdürülen “Su ve Vicdan Nöbeti”ni selamlıyoruz.

TMMOB Çanakkale İl Koordinasyon Kurulu, Kirazlı Balaban Tepesinde bulunan ve doğa için büyük tehdit oluşturan altın madenine dur demek için Çanakkalelilerin başlattığı "Su ve Vicdan Nöbeti"ni 1 Ağustos 2019 tarihinde ziyaret etti.

TMMOB Çanakkale İl Koordinasyon Kurulu üyeleri ziyaret öncesinde Kanadalı Alamos Gol şirketinin maden ocağı işletmesinin yarattığı tahribatı yerinde tespit etmek için maden alanına gittiler. Yüz binin üzerinde ağacın kesildiği ve arazinin tümüyle çoraklaştırıldığı bu alanda yapılan basın açıklamasının ardından çevre gönüllüleri ve Çanakkalelilerin nöbet alanına geçildi. Burada Su ve Vicdan Nöbetini sürdüren gönüllülerle görüş alışverişi yapıldı ve TMMOB'nin tüm olanaklarıyla mu mücadelenin yanında olduğu bildirildi.