ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONU ve İŞYERİ TEMSİLCİLİĞİ ANKETİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

Değerli Üyemiz;
17. Çalışma döneminde “ŞUBE UZMANLIK KOMİSYONLARI”nın oluşturulmasına yönelik olarak aşağıdaki anketi 13 Mart 2020 tarihine kadar Şubemize ulaştırmanızı rica ederiz.
Siz değerli üyelerimizi, ilgi ve uzmanlık alanlarınıza göre bu komisyonlarda görev alarak meslek, meslektaş, kent ve toplum sorunlarının çözümlenmesine ve Şube çalışmalarının geliştirilmesine aktif katkı ve katılımda bulunmaya davet ediyoruz. Katkılarınız için teşekkür ederiz.

Şube Yönetim Kurulumuz, aşağıdaki konularda bilgilendirme yapmayı uygun görmüştür.
1. Komisyonların daha verimli çalışması için her üyemizin, en fazla iki (2) komisyonda görev almalarını bekliyoruz.
2. Üyelerimizin önerileri doğrultusunda yeni komisyonlar da oluşturulabilecektir. Yeni kurulmasını önerdiğiniz komisyonları lütfen ekleyiniz.

Şube Yönetim Kurulu

Anket Linki:

http://mmo.kim/i821