TMMOB Bursa İKK 31. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Bursa Şubesi

Geleneksel Turnuvanın Şampiyonu ‘Makina Dinamo’ Oldu

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu tarafından bu yıl 31’incisi düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası Şükrü Şankaya Tesislerinde iki kategori takımları arasında oynanan maçlarla sona erdi.

Bu yıl Harita Mühendisi Kadir Uzun, Maden Mühendisi Aydın Gider, Ziraat Mühendisi Ekrem Lizor ve MMO Bursa Şube Öğrenci Üye Semih Mert anısına düzenlenen turnuvada mühendis, mimar ve şehir plancılarının oluşturduğu birinci kategoride 15 takım, veteran kategorisinde ise 6 takım şampiyon olmak için ter döktü. Turnuvanın galibi olan Makina Dinamo takımı kupayı evine götürürken, Veteran kategorisinde ise ZMO Eski Toprak şampiyonluk kupasını evine götürdü.

Turnuvada Makina Dinamo şampiyon olurken, Real Maden ikinci, İnşaat Çelik üçüncü oldu, Veteran takımlarında ise ZMO Eski Toprak şampiyon olurken, Orhan Efe Neoklasik Mimarlar Veteran Takımı ikinci, Necati Şahin Veteran Takımı üçüncü oldu. Şükrü Şankaya Spor Tesisleri’nde iki ay boyunca yapılan maçların ardından yine dostluk ve birliktelik kazandı.

Maçların sonunda her iki kategoride dereceye giren takımlara, gol krallarına ve en centilmen takımlara kupa ve plaketleri verildi. Anılarına turnuva düzenlenen Harita Mühendisi Kadir Uzun, Maden Mühendisi Aydın Gider, Ziraat Mühendisi Ekrem Lizor, MMO Bursa Şube Öğrenci Üye Semih Mert’in ailelerine anı plaketleri, turnuvayı yöneten hakem ve sağlık personeline de teşekkür plaketleri sunuldu.

TMMOB Bursa İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Ferudun Tetik, Harita Mühendisi Kadir Uzun, Maden Mühendisi Aydın Gider, Ziraat Mühendisi Ekrem Lizor ve MMO Bursa Şube Öğrenci Üye Semih Mert’i saygıyla andıklarını belirterek, 31yıldır devam eden turnuvanın dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini söyledi. İki ay boyunca süren turnuvada yine dostluk ve birlikteliğin kazandığını ifade eden Tetik, turnuvanın düzenlenmesine katkıda bulunan herkese teşekkür etti.