Amatör Denizcilik ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörlüğü Eğitimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Şubemiz ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ile ortaklaşa olarak; Amatör Denizcilik ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörlüğü Eğitimi organize edilmiştir. 

Eğitim Tarihi: 30 Kasım 2019 Cumartesi
Eğitim Yeri: Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi 
Eğitim Ücreti: 134,80 TL (64,80 TL Vergi Dairesine, 70 TL'si Makina Mühendisleri Odası Veznesi'ne Yatırılacaktır.)

Son Başvuru : 22 Kasım 2019 Cuma 

Amatör Denizci Belgesi; özel amaçlı kullanılacak tekneleri yönetmek için gereken bir belgedir. Amatör Denici Belgesi sahibi herkes kendisine ve ya arkadaş ve yakınlarına ait olan "özel" kayıtlı teknelerle, gerçek ve ya tüzel kişilere ait olup mürettebatsız kiraya verilmek üzere "ticari" tescil edilmiş, gros tonajları 50'yi aşmayan tekneleri tek başlarına, 50-150 gros ton arasındakileri de bir başka Amatör Denizci Belgesi sahibi arkadaşlarıyla birlikte kullanabilecektir.

Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Eğitimi; 12 metreyi aşan motoryat ve teknelerde yer alan telsizleri kullanmak için gerekli görülen bir eğitimdir. 

 

Eğitimlere Katılabilmek İçin Gerekli Belgeler;

1. 1 Adet Fotoğraf ( Arka beyaz fon güncel vesikalık ya da biometrik)

2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3. B Sınıfır Ehliyet Fotokopisi ve ya sağlık raporu ( aile hekiminden)

4. Amatör Denizci Belge Harcı Dekontu/Makbuzu (39,70 TL) (Ayrıntılar gönderi EK'indedir.)

5. Kısa Mesafe Telsiz Belge Harcı Dekontu/makbuzu (25,10 TL) (Ayrıntılar gönderi EK'indedir.)

6. Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Portalına kayıt yapılması gerekmeketedir. (Ayrıntılar gönderi EK'indedir.)

7. Katılımcı 14-18 yaş aralığında ise Noter Onaylı Muvafakatname 

8. 2 Adet poşet dosya 

9. Sabıka Kaydı ( Sadece Kısa Mesafe Telsiz Op. eğitimine katılacaklar için)

10. 18 yaşından küçükler Kısa Mesafe Telsiz Op. Eğitimi'ne katılamazlar.