Aydın İl Temsilciliği'mizden Basın Açıklaması

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Efeler Belediyesi sınırları içerisinde Odamızca gerçekleştirilen asansörlerin periyodik kontrolleri hakkında Şubemiz Aydın İl Temsilciliği tarafından bir basın açıklması yapılmıştır. 

Açıklama metni aşağıdaki gibidir.

Değerli Efeler Halkı;

Tüm dünyaya yayılan ve insan sağlığını tehdit eden Koronavirüs (COVID-19) riski artmaya devam ederken TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Aydın İl Temsilciliği olarak başta T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) gibi kamu sağlığı kurumları tarafından sağlanan bilgileri devamlı izliyor ve bunlara dayanarak kararlar alıyoruz. 2012’den günümüze kadar Efeler ilçe sınırlarında herhangi bir çıkar gözetmeden vatandaşların can ve mal güvenliği açısından yapmakta olduğumuz asansör kontrollerini devam ettirmekteyiz.

Sizlerin sağlığı için kontrol başvurularınızı https://akmbasvuru.mmo.org.tr/ internet sitesinden ve kontrol ödemelerinizi https://akmodeme.mmo.org.tr/ internet sitesinden yapabilir, sorularınızı contact form mail adresine iletebilir ve ya 0(256) 215 01 12 numaralı telefonu arayarak sorabilirsiniz.

Koronavirüs'ten (COVID-19) etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi

Aydın İl Temsilciliği Yürütme Kurulu