Makina Mobil Yayında!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Sayın Üyemiz; IOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlere uygun şekilde tasarlanan ‘’Makina Mobil’’ uygulamamız yayında!

Android için Google Play Store, Apple için App Store uygulama marketinde arama alanına "Makina Mobil" yazarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulamamıza ilk girişinizde kullanıcı adı kısmına TC numaranızı, şifre bölümüne Oda Sicil numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz.

Makina Mobil Mühendislerimize Hangi Ayrıcalıkları Sağlıyor?

İletişim

Uygulamamızın iletişim bölümünden başkan ve yürütme kurulu dahil tüm çalışanlarla iletişime geçebilir, Oda ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Eğitimler

Uygulamamızın eğitim bölümünden şubemizde ve temsilciliklerimizde gerçekleştirilen eğitimlerin takvimlere bakabilir, katılmak sağlamak istediğiniz eğitim programı form oluşturabilirsiniz.

Etkinlikler

Uygulamamızın etkinlikler bölümüne tıklayarak şubemizde ve temsilciliklerimizde gerçekleştirilen sosyal etkinler takvimine bakabilir, katılmak istediğiniz etkinlik üzerinden form oluşturabilirsiniz.

İş&Mühendis

Uygulamamızın İş&Mühendis bölümünden güncel yayınlanan iş ilanlarımızı kontrol edebilir yayınladığımız iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Komisyon Raporları

Uygulamamızın komisyon raporları bölümünden komisyonlarımızın yaptığı işlere bakabilir, yayınlanan komisyon raporları ile ilgili yönetime önerilerde bulunabilirsiniz.

Makina TV

Uygulamamızın Makina TV bölümünden iş bilinci ve iş güvenliği için yayınladığımız videolara bakabilir ayrıca şube ve temsilciliklerimizin haftalık etkinliklerinin içeriğini izleyebilirsiniz.

Dergiler

Uygulamamızın dergiler bölümünden yayınladığımız bülten ve kitaplara bakabilir online olarak yayınladığımız dergi ve bültenlerimizi okuyabilirsiniz.

Haberler

Uygulamamızın haberler bölümünden şubemizin ve temsilciliklerimizin haber ve duyurularına bakabilir, mesleğinizle alakalı güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

Uygulamamızın bu bölümünde anlaşmalı olduğumuz kurumların listesini görebilir, üyelerimize özel yayınladığımız indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Anket

Uygulamamızın anketler bölümü ile üyelerimiz yapılması ve uygulamaya konulması planlanan işler hakkında kendisine sorulan sorulara yanıtlar verebilirler.

Karekod Okuyucu

Uygulamamızın karekod okuyucu bölümü ile hizmetlerimiz, eğitimlerimiz, etkinliklerimiz hakkındaki bilgilere daha hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aidat

Üyelerimizin aidat durumlarını kontrol edebilmeleri için oluşturulan oda aidatları bölümünden aidat durumunuzu öğrenebilir ve online ödeme kısmına giriş yaparak 9 aya kadar taksitli şekilde ödeme yapabilme imkanı bulabilirsiniz.

Takvim

Uygulamamızın takvim bölümü ile şube ve temsilciliklerimizde yapılması planlanan tüm etkinliklerimize bakabilir, katılım formu oluşturabilirsiniz.

Hesabım

Hesabım bölümünde kişisel bilgilerinizdeki herhangi bir değişikliği güncelleyebilir böylelikle odamızın size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bildirim Merkezi

Uygulamamızın bu bölümünde öneri ve şikayette bulunduğunuz herhangi bir konu ile ilgili geri bildirim alabilirsiniz.

Akıllı telefon kullanıcılarının Apple Store ve Google Play‘den ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilecekleri Makina Mobil, önümüzdeki dönemde de ilgi çekici yeniliklerle mühendislerimizin vazgeçilmez uygulaması olmaya devam edecek.

 

Destek İçin; Mustafa ÖZKAN / 0 258 263 36 38-121