BTKS’22 kapsamında Eskişehir’de Eti Gıda ve Pınar Süt firmalarını ziyaret ettik!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

28 Temmuz 2022

X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi hazırlık çalışmaları çerçevesinde ŞYK Başkanımız U. Cüneyt İyiol, Şube Müdürü Behice Çetinkaya Dilbaz ve Kongre Sekreteri Z. Göksel Parlar ile birlikte Eskişehir’de faaliyet yürüten ETİ Gıda ve Pınar Süt firmalarına ziyaret gerçekleştirdik.

27 Temmuz günü Eskişehir Şubemizi ziyaret ederek, Eskişehir ŞYK Başkanı Nezihe Hanecioğlu, ŞYK Sekreteri Esra Turan, ŞYK Saymanı Melis Arıcıoğlu ve Şube Müdürü İlker Özcan ile görüşme gerçekleştirdik.
 
Aynı gün ETİ Gıda firmasını ziyaret ederek; ETİ Gıda Bakım Müdürü Semih Tısık ve bakım mühendisleri Yener Can Canarslan, Eken Şimşek, Pervin Kaynaş ile bir toplantı gerçekleştirerek, X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi hakkında bilgi ve görüş alış verişinde bulunduk.
 
Sonrasında Pınar Süt firmasını ziyaret ederek Kongre Yürütme Kurulu üyesi Fatih Temizsoy ile X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi sürecinde iş birliği konuları üzerinde görüştük.
 
Misafirperverlikleri için Eskişehir Şubemize, ETİ Gıda ve Pınar Süt işletmelerine ayrı ayrı teşekkür ederiz.