BTKS'22 Kapsamında Ziyaretlerimizi Sürdürüyoruz.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

22 Eylül 2022

20-21-22 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz X. Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi çalışmaları kapsamında Denizli Genç İş İnsanları Derneği ile Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği'ne bir ziyaret gerçekleştirdik. 

- BTKS'22 çerçevesinde 19 Eylül 2022 tarihinde Denizli Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim TEFENLİLİ ile görüştük.

- BTKS'22 çerçevesinde 20 Eylül 2022 tarihinde Denizli Genç İş İnsanları Derneği(DEGİAD)'ni ziyaret ederek; Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hakan URHAN ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştük. DEGİAD Yönetim Kurulu üyelerine Oda çalışmalarımız ve BTKS hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. 

- BTKS'22 çerçevesinde 21 Eylül 2022 tarihinde Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD)'ne ziyaret gerçekleştirerek; Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim ŞENEL ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştük. DESİAD Yönetim Kurulu üyelerine Oda çalışmalarımız ve BTKS hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.