DOĞAL GAZ SEKTÖR TOPLANTISI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

25 Mayıs Çarşamba günü Şubemiz Konferans salonunda, Doğal konusunda faaliyet yürüten üyelerimiz ile İlimizde Doğal Gaz dağıtım işini yapan Enerya A.Ş. yetkililerinden meslektaşlarımız Kadir Pektaş, Ali Serhat Ertürk ile Bölge Müdürü Mehmet Akif Tulukçu’nun da katıldığı toplantı yapıldı. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda, Denizli Doğal Gaz dağıtım ihalesinin yapıldığı 21.07.2005 tarihinden bu yana sürdürülen uygulamalar hakkında düzenlenen toplantıda, Şube Hukuk Müşavirimiz ve Enerya AŞ. Yetkililerince bilgilendirmeler yapıldı.

Şube Başkanımız Tefik Demirçalı toplantı açılışında süreci anlatan bir konuşma yaptı.  

03.11.2002 tarih ve 24925 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan “Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği, 10 Mart 2017 Tarihli ve 30003 Sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan 02.03.2017 tarih ve 6955-3 sayılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu kararı ile 21 Ocak 2017 tarihinde Şubemizde gerçekleştirilen "Serbest Müşavirlik, Mühendislik Hizmetleri ve Mesleki Denetim Kurultayı" hakkında bilgiler verdi.

 

Enerya Bölge Müdürü Akif Tulukçu konuşmasında; müşteri memnuniyeti, piyasa şartları ve işin yapılabilirliği gibi temel ilkeler doğrultusunda görevlerini yapmaya devam edeceklerini, toplantıda alınan kararların uygulanmasını sağlayacaklarını ifade etti.