XI. Dönem Uzmanlık Komisyonları Ortak Toplantısı Düzenlendi.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Denizli Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi'ne bağlı çeşitli uzmanlık komisyonlarına üye meslektaşlarımız ile bir toplantı gerçekleştirdik.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi'ne bağlı çeşitli uzmanlık komisyonlarına üye meslektaşlarımız ile XI. Dönem içi komisyon çalışmalarını kapsayan bir toplantı gerçekleştirdik. 5 Aralık 2017 Salı günü şubemiz toplantı salonunda yaklaşık 50 komisyon üyesi meslektaşımızın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda dönem içinde yapılan çalışmalar, yeni dönem için öneriler ve çeşitli konularda bilgi alış-verişinde bulunuldu. Toplantı sonunda alınan kararlar yeni dönemdeki komisyon çalışmalarına ışık tutması amacı ile tutanaklar ile yazılı hale getirildi.