Diyarbakır Şube Duyuruları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır subesi

ODA WHATSAPP HATTI AÇILDI

NDT TAHRİBATSIZ MUAYENE KALINLIK ÖLÇÜM KONTROLLERİNE BAŞLADIK

ÜYELERİMİZE YÖNELİK WEBİNARLARIMIZ DEVAM EDİYOR


Üyelerimizin bilgi birikimlerine katkı sağlamak ve dayanışma göstermek amacıyla webinar programlarımız devam etmektedir.

Bilindiği üzere Makina Mühendisleri Odası çeşitli konularda webinar / online eğitimler vermeye devam etmektedir..

ÜYELERİMİZE DUYURU


Birarada bulunulduğu sürece virüsün yayılma olasılığı daha da artıyor. Bu nedenle Odamızın üyelere yönelik çalışmalarının üyenin Odaya gelmeden yerine getirilebilmesi için çalışma düzenimiz değiştirdik.

13. DÖNEM KOMİSYON BELİRLEME ANKETİ


 

 

PERİYODİK KONTROL TEMEL EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

ANADİL PANELİNE DAVET!

BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMLERİ GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU


Planlanmış bulunan tüm bilirkişilik eğitimlerinin bu doğrultuda en geç 2 Mart 2020 tarihine kadar bitirilmesi gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız

DEPREM DERÇEĞİ ÇALIŞTAYI'NA DAVET!

BATI HASTANESİ VE TMMOB DİYARBAKIR İL KOORDİNASYON KURULU ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

ŞUBEMİZİN 13. OLAĞAN GENEL KURULU VE SEÇİMLERİNE DAVET

2020 Yılında Uygulanacak Büro Tescil, Üye Kayıt, Eğitim, Belgelendirme ve Yayın Ücretleri


2020 Yılı Ücretleri için tıklayınız.