ARİN ZÜMRÜT 'ÜN ADALET VE ÖZGÜRLÜK NÖBETİNE MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

ARİN ZÜMRÜT 'ÜN ADALET VE ÖZGÜRLÜK NÖBETİNE MESAJI

ARİN ZÜMRÜT’ün ADALET VE ÖZGÜRLÜK nöbetine mesajı:

Haksız ve hukuğa aykırı biçimde tutuklanmamıza istinaden, bütün tutukluların özgürlüğüne kavuşturulması amacıyla MMO Diyarbakır Şube öncülüğünde ADALET VE ÖZGÜRLÜK nöbetini düzenlendiğini öğrenmiş bulunuyorum. Dışarının da açık bir cezaevine dönüştürüldüğü bir dönemde kapalı cezaevinde bulunmak büyük bir kayıp değildir 
Bu vesile ile Gözaltına aldığındım süreçten itibaren tepki ve dayanışmasını gösteren TMMOB Kadın çalışma grubuna, kadın yoldaşlarıma teşekkür ediyorum.

ADALET VE ÖZGÜRLÜK nöbetini organize eden Şube Yönetim Kuruluna, destek ve dayanışma mesajlarını sunan TMMOB birlik başkanı Emin KORAMAZ’a, Oda Yönetim Kurulu başkanı Yunus YENER’e, bizzat nöbete katılan İZMİR İKK Sekreteri ve MMO İZMİR Şube başkanı Melih YALÇIN’a, MMO Kocaeli Şube ve Adana Şube Yönetim Kurullarına, TMMOB Diyarbakır, Mardin ve Van İl Koordinasyon Kurullarına ve adını daha sayamadığım tüm siyasi parti sivil toplum örgütleri, dernek ve sendikalara, Kadın mücadele arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 
 Bu karanlık dönemde ortak mücadele güç birliği ve dayanışma ile birlikte çıkacağımıza inancım tamdır. En derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

ARİN ZÜMRÜT
DİYARBAKIR KADIN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU, B-5 KOĞUŞU
TALAYTEPE,21070 KAYAPINAR/DİYARBAKIR