ÖYKÜ ARİN VE DİĞER LÖSEMİLİ HASTALARA UMUT OL KAMPANYASINA BİR DESTEKTE TMMOB DİYARBAKIR İKK BİLEŞENLERİNDEN GELDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

İzmir’de yaşayan ve lösemi teşhisi konulan üç buçuk yaşındaki Öykü Arin ve diğer lösemi hastalarına destek ve umut olmak amacıyla başlatılan kök hücre bağışı kampanyasına bir destek de TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kuruluna Bağlı Odalardan geldi.

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kuruluna Bağlı Odaların yöneticileri, çalışanları ve üyeleri 7 Şubat günü Ekinciler caddesinde bulunan Kızılay kan bağışı merkezine gelerek Öykü Arin ve diğer lösemili hastalara uygun donör olma umuduyla kan bağışında bulundular.

Katılımcılar kısa bir açıklama yaparak, toplumun tüm kesimlerine yayılmış olan kampanyanın uygun donör bulununcaya kadar devam etmesi gerektiğini ifade ederek tüm kamuoyuna destek çağrısında bulundular.