ŞUBEMİZDEN DİYARBAKIR TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Şube yönetim kulumuz kurum ziyaretleri kapsamında, 19 Haziran 2020 tarihinde Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek,  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA ve Başkan Yardımcısı Ercan TAYINLAMAK ile görüşme gerçekleştirdi.

Şube Sekreterimiz Serdar İŞİK ve Şube Müdürümüz Sıdık AKMAN’ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette, Pandemi sürecinde AVM ve Marketlerin Havalandırma gözetimlerinin artırılması, temiz hava kullanmayan AVM ve Marketlerin Klimaları çalıştırmaması için ziyaret edilmesi, iş makineleri tescil kaydının doğru yapılması için teknik belge talepleri için odamızın yönlendireceği uzman mühendislerin tercih edilmesi konu başlıklarında görüş alışverişinde bulunuldu.