ÜYE BULUŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Şube yönetim kurulumuz 12. çalışma döneminde programladığı üye ziyaretleri, kurum ziyaretler, sosyal etkinlikler, eğitim ve seminer etkinliliklerinin yanı sıra üye buluşmaları da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda 9 Eylül 2018 tarihinde genç üyelerimiz ile şubemizde üye buluşması gerçekleşti. Görüşmede,  Oda çalışmalarımız, ülkedeki yaşanan ekonomik kriz ve üyelerimize etkileri, üyelerimizin çalışma hayatında yaşadığı sorunlar, işsizlik sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Gerçekleşen toplantının ardından şubemiz teras katında yeni mezun üyelerimize MMO rozeti hediye edilerek ve sohbet eşliğinde çiğköfte ikramı ile buluşmamız verimli bir şekilde son buldu.