Diyarbakır Şubesi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ASANSÖR SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZİ VE ASANSÖR FİRMALARI TEMSİLCİLERİNİ ZİYARETTE BULUNDUK
17 Eylül 2018
Şube yönetim kurulumuz 12. çalışma döneminde üye, kurum ve işletme ziyaretleri kapsamında Asansör sektöründe çalışan üyelerimiz ile Asansör firmalardaki sektör temsilcilerini ziyarette bulundu.    
YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE EĞİTİM EMEKÇİLERİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ
17 Eylül 2018
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Dönemi başladı. Bilimin evrensel doğruları ve insanlığın evrensel değerleri ile yetişen nesillerin oluşması, Laik, Bilimsel, Anadilinde ve Parasız Eğitimin yaşama geçirileceği bir eğitim sitemi dileğiyle tüm öğrencilerimize ve eğitim emekçilerine başarılar diliyoruz.  ...
DİYARBAKIR SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARETTE BULUNDUK
12 Eylül 2018
Şubemiz kurum ziyaretleri kapsamında 7 Eylül 2018 tarihinde Diyarbakır Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Müdürü Hayrettin Bahçivancı ve Asansör PGD Şube Müdürü Mahmut Yalçınkaya ile görüşme gerçekleştirdi.
ENDÜSTRİYEL VE BÜYÜK TÜKETİMLİ TESİSLERİN DOĞALGAZA DÖNÜŞÜMÜ MÜHENDİS YETKİLENDİRME EĞİTİMİ DÜZENLEDİK
11 Eylül 2018
Üyelerimize yönelik Meslekiçi eğitimlerimiz kapsamında 07-10 Ağustos 2018 tarih aralığında şubemizde Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğalgaza Dönüşümü Mühendis Yetkilendirme Eğitimi düzenlendi
ÜYE BULUŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
11 Eylül 2018
Şube yönetim kurulumuz 12. çalışma döneminde programladığı üye ziyaretleri, kurum ziyaretler, sosyal etkinlikler, eğitim ve seminer etkinliliklerinin yanı sıra üye buluşmaları da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Şube Bülteni

Kapak
Sayı
60
59 Sayı Kapak
Sayı
59
Sayı
58
Sayı
57

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri