MEŞALELİ YÜRÜYÜŞ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Edirne Şubesi

İşsizliğe, yoksulluğa dur demek , zamların geri alınmasını talep etmek, kemer sıkma kararlarına hayır demek için yürüttüğümüz mücadelenin yeni bir adımı olarak, KESK, DİSK, TMMOB ve TTB olarak tüm Türkiye'de 27 Aralık Cumartesi gerçekleştirilecek olan meşaleli yürüyüş ve Basın açıklaması için bizlerde Edirne Bileşenleri olarak saat 17.00 de Antik Parkta Toplanıyoruz.

İşsizliğe, yoksulluğa dur demek , zamların geri alınmasını talep etmek, kemer sıkma kararlarına hayır demek için yürüttüğümüz mücadelenin yeni bir adımı olarak,  KESK, DİSK, TMMOB ve TTB olarak tüm Türkiye‘de  27 Aralık Cumartesi gerçekleştirilecek olan meşaleli yürüyüş ve Basın açıklaması için bizlerde Edirne Bileşenleri olarak saat 17.00 de Antik Parkta Toplanıyoruz.
Mücadelemize/Mücadelenize sahip çıkmak için Antik parkta buluşalım.

DİSK              KESK             TMMOB                TTB
         EDİRNE BİLEŞENLERİ