ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI EĞİTİMİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

İletişim

Eğitimin Amacı

Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı olarak görev yapacak olan Isı Yalıtımı-Isıtma Tesisatı-Sıhhi Tesisat alanlarında SMM Büro Tescil Belgesi sahibi üyelerimizin binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması, enerji israfının önlenmesi ve çevrenin korunması, binanın enerji ihtiyacı, enerji tüketim sınıflandırması, yalıtım özellikleri ve ısıtma/soğutma sistemlerinin verimi konularında bilgilendirilmelerini ve bu alanda çalışabilmeleri için belgelendirilmelerini sağlamaktır.

Eğitimin İçeriği

Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği

Binalarda Enerji Performansı Ulusal Hesaplama Yöntemi

BEP-TR Yazılım Programı

Katılımda Aranacak Şartlar

Isı Yalıtımı - Isıtma Tesisatı - Sıhhi Tesisat alanlarında SMM Büro Tescil Belgesi sahibi olmak

Üye Ödenti Borcu Olmamak

Kurs Ücretini Yatırmış Olmak

Sınav ve Belgelendirme

Eğitimin sonunda yazılı sınav yapılacaktır. Başarı notu 100 üzerinden en az 70‘dir. Başarılı olanlara Oda tarafından Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı Belgesi verilecektir. Adayın aynı yıl içinde en fazla 2 sınav hakkı olup, kursa devam zorunluluğu vardır.

 

Ücretlendirme:

Seminer Ücreti: 450 TL (KDV Dahil)
Belge Ücreti: 50 TL (Kimlik Ücreti)

Yaklaşan Eğitimler

Tarih: 26 Şubat 2020 Çarşamba
Etkinliğe 36 gün kaldı.
Tarih: 03 Haziran 2020 Çarşamba
Etkinliğe 134 gün kaldı.
Tarih: 09 Eylül 2020 Çarşamba
Etkinliğe 232 gün kaldı.
Tarih: 16 Aralık 2020 Çarşamba
Etkinliğe 330 gün kaldı.
Tarih: 18 Kasım 2020 Çarşamba
Etkinliğe 302 gün kaldı.
Tarih: 23 Ekim 2020 Cuma
Etkinliğe 276 gün kaldı.