YALIN ÜRETİM VE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

İletişim

Sınav Yeri
İZMİR
İZMİR

Eğitimin Amacı

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda hem hizmet hem de üretim işletmelerinin, üretim sürecinde kayıpları en aza indirerek; en uygun kalite, maliyet, sürede üretimi gerçekleştirmeye, israfı engellemeye odaklı yalın üretim ve yönetim sisteminin kuruluşa özgü tasarlanmasında, uygulanmasında ve yönetilmesinde  görev alan ve alacak çalışanların bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunulması amacı ile düzenlenmektedir.

Eğitimin İçeriği

Yalın Üretimin Tarihçesi

Yalın Üretim Prensipleri

Çekme-İtme Sistemleri

Yalın Üretim Teknikleri

Katılımda Aranacak Şartlar

TMMOB üyeleri

En az lisans mezunları

MMO Üyeleri için

Kurs Ücretini Yatırmış Olmak

Üye Ödenti Borcu Olmamak

TMMOB Üyeleri için

Oda üye kimlik kartı fotokopisi

Üye Ödenti Borcu Olmadığına dair bağlı bulunduğu Odasından alacağı belge

Kurs Ücretini Yatırmış Olmak

1 Adet Fotoğraf

Diğer

Kurs Ücretini Yatırmış Olmak

TC Numaralı Nüfus Cüzdanı fotokopisi

Onaylı diploma fotokopisi

1 Adet Fotoğraf

Sınav ve Belgelendirme

Derslerin  % 90`ına katılım gösterenler,  program sonunda yapılacak sınavda 100 üzerinden en az 70 puan alanlar; "Yalın Üretim ve Yönetimi Sertifika Programı Başarı Belgesi"  alır,Derslerin  % 90`ına katılım göstererek; program sonunda yapılacak sınavda başarısız olanlara  "Yalın Üretim ve Yönetimi Sertifika Programı Katılım Belgesi" verilir.

Ücretlendirme:

Seminer Ücreti: 1080 TL (TMMOB Üyesi) - 1350 TL (Diğer)
Belge Ücreti: 100 TL

Yaklaşan Eğitimler

Tarih: 10 Temmuz 2020 Cuma
Etkinliğe 38 gün kaldı.
Tarih: 20 Kasım 2020 Cuma
Etkinliğe 171 gün kaldı.