BURSA YAPI YAŞAM FUARLARINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

Üyelerimizin sektördeki son gelişmeleri takip etmelerine olanak sağlamak,birlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla sosyal içeriği de olan gezimiz sabah 09:00 da Odamızın önünden hareketle başladı.

Üyelerimizin sektördeki son gelişmeleri takip etmelerine olanak sağlamak,birlik ve dayanışmayı güçlendirmek amacıyla sosyal içeriği de olan gezimiz sabah 09:00 da Odamızın önünden hareketle başladı. Fuara katılan çok sayıda kuruluşun standlarını gezen üyelerimiz meslek alanlarıyla ilgili gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldular. Fuar sonrası Mudanya'ya gidildi. Mudanya'da yenilen akşam yemeği ve çevre gezintisinden Eskişehir'e dönüldü.