DOĞANÇAYIR BELEDİYE BAŞKANI ULUKOCA, MMO'YU ZİYARET EDEREK PLAKET VERDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

09 Haziran 2008

Doğançayır Belediye Başkanı Kemal Ulukoca, 8. Nâzım Hikmet ve Kuva-i Milliye Şehitlerimizi Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri'ne destek veren Oda ve Sendika temsilcilerini ziyaret ederek teşekkür etti.

Doğançayır Belediye Başkanı Kemal Ulukoca, 8. Nâzım Hikmet ve Kuva-i Milliye Şehitlerimizi Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri‘ne destek veren Oda ve Sendika temsilcilerini ziyaret ederek teşekkür etti. Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘ni de ziyaret eden Ulukoca, Şube Başkanı R. Erhan Kutlu ve Şube Sekreteri M. Simavi Bakır ile görüştü ve destekten dolayı bir plaket verdi.

Nâzım Hikmet‘in bir dünya şairi olduğunu kaydeden Ulukoca, "Doğançayır olarak bu etkinliği sürdürüyor olmaktan son derece memnunuz. Sizlerin de desteğiyle, bu yıl 8. sini gerçekleştirdik. Etkinliklerimize omuz veren Oda ve Sendikalara teşekkür ediyorum" dedi.

Ulukoca, 1- 5-6 ve 7 Haziran tarihlerinde Eskişehir ve Doğançayır Beldesinde gerçekleştirilen; panel, konser, söyleşi ve dinleti gibi etkinliklere destek olduklarını belirten MMO Eskişehir Şube Başkanı R. Erhan Kutlu, "Oda olarak, meslek ve meslektaş sorunları üzerinde çalışma yürütürken, yaşadığımız kentteki kültür sanat etkinliklerinde de destekçi oluyoruz. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz" dedi.