ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ JALE NUR SÜLLÜ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’ni 22 Ocak 2019 tarihinde ziyaret etti.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Atila Tomsuk ve oda yönetimi ile bir araya gelen Dr. Jale Nur Süllü, gerçekleşen çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aldı.

İktidarın üreten ve düşünen meslek odalarını işlevsizleştirmeye çalıştığını söyleyen CHP Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, mesleki örgütlenme ve toplum dayanışmasının doğruları daha güçlü seslendirmenin en etkili yolu olduğunun altını çizdi. Süllü “Ziyaret kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi ve ülke gündemini ilgilendiren bazı konularda da Makine Mühendisleri Odası’nın uzman görüşüne başvurduk ve birlikte fikir alışverişi gerçekleştirdik. Başkan Atila Tomsuk ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Atila Tomsuk da “CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’ye ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bu dayanışma örneği bizim için çok değerli. Şehrimiz ve ülkemiz adına önemli olan konuları paylaştık.” dedi.