GÖRSEL FABRİKA SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

Öğrenci üyelerimizin bilgi, birikim ve  becerelerini geliştirmek için düzelnediğimiz seminerler sürüyor. Yeni yılın ilk semineri "Görsel Fabrika" 05 Ocak 2019 tarihinde Eğitim Salonumuz'da gerçeklştirildi.

 

Seminere konuşmacı olarak katılan Makina Mühendisi S. Serkan Varoğlu, görsellerle ‘Görsel Fabrika’nın ne olduğunu anlattı.Bir işletmenin, tesisin, yönetimini kolaylaştırmak için en önemli araçlardan birinin görselleştirmek olduğunu vurgulayan Varoğlu, “Görselleştirmek oldukça etkin ve iletişimi arttırıcı bir araçtır. Neyin, nasıl görselleştirileceğinin ve ne fayda sağlayacağının belirlenmesi gerekmektedir.Doğru biçimde görselleştirilen işletmeler, kayıpların hızlı fark edildiği ve çalışanlarından, ziyaretçilerine kadar herkesin farkındalığının arttırıldığı işletmelere dönüşür” dedi.Varoğlu, Görsel Yönetimin, tüm çalışanların anlık her şeyden haberdar olması ve aynı hedef birliği içerisinde işlerini yapmalarını sağladığını kaydetti.