MEKANİK TESİSATTA TEKLİF HAZIRLAMA VE MALİYET ANALİZLERİ, FİNANSAL UYARICILAR VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONULARINDA SEMİNER GERÇEKLEŞTRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

Şubemiz tarafından  Mekanik Tesisatta Teklif Hazırlama, Maliyet Analizleri, Finansal Uyarıcılar ve Çözüm Önerileri konulu seminer 02 Mart 2019 tarihinde  gerçekleştirildi.

MMO seminer salonunda düzenlenen etkinlikte Zafer Özkeleş, mekanik tesisatta teklif hazırlama konusunda İlhan İçöz ise maliyet analizleri, finansal uyarıcılar ve çözüm önerileri konularında bilgilendirdi.

Mekanik tesisat sektörünün problemlerinin imalat öncesi, imalat sırasındaki ve imalat bittikten sonra yaşanan sorunlar olarak 3 ayrı grupta değerlendirildiğini belirten Özkeleş, "Teklif hazırlama ve maliyet analizlerimizi yaparken bir takım tanımların üzerinden gitmemiz lazım. Tanımlar konusunda uzlaşma sağlamamız lazım. Üretim maliyetinin hangi seviyelerde olduğunu anlamamız lazım" diye konuştu.