ŞUBE 7. OLAĞAN SEÇİM SONUÇLARI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

 Şubemizin 2008-2010 yılları çalışma dönemi içerisinde görev alacak Yönetim Kurulu ve Oda Genel Kurulu Delege Seçimleri 20 Ocak 2008 tarihinde 09:00-17:00 saatleri arasında Eğitim Kültür Merkezimiz de gerçekleşti.

 Şubemizin 2008-2010 yılları çalışma dönemi içerisinde görev alacak Yönetim Kurulu ve Oda Genel Kurulu Delege Seçimleri 20 Ocak 2008 tarihinde 09:00-17:00 saatleri arasında Eğitim Kültür Merkezimiz de gerçekleşti. Seçime tek liste olarak katılan KATILIMCI DEMOKRAT MÜHENDİSLER‘in seçim sonuçlarına göre oy dağılımları aşağıda belirtilmiştir.  

 

YÖNETİM KURULU ADAYLARI

ASIL

ALDIĞI OY  

YEDEK  

ALDIĞI OY  

 1. R. ERHAN KUTLU

304 

 1. M. CEMAL KUŞHAN

 293

 2. TAYYER ÇAYDERE

300

 2.GÜRCAN KARAMANLI

 273

 3. M.SİMAVİ BAKIR

281

 3.FERHAT GÜL

 280

 4. İBRAHİM ÖZÇAKIR

283

 4. ÖZKAN ERKİNER

 272

 5. OĞUZ KEPEZ

286

 5.İSMAİL SAÇKESEN

 272

 6. SUAT BALCI

287 

 6.M. HAYDAR TİFTİKÇİ

 272

 7.NERGİS UYGUN

278

 7. CİHAN ALTUN

 288

 

Oda Genel Kurulu Delege Adayları listesi yazının devamındadır.

ODA GENEL KURULU DELEGE ADAYLARI

 ASIL

 ALDIĞI OY

 YEDEK

 ALDIĞI OY

 1. R.ERHAN KUTLU

 322

 1. CİHAN ALTUN  

 322

 2.TAYYER ÇAYDERE

 322

 2. NERGİS UYGUN

 322

 3. M. SİMAVİ BAKIR

 322

 3. NEDİM ALTINOK

 322

 4. SUAT BALCI

 322

 4.ÖZKAN ERKİNER

 322

 5. İBRAHİM ÖZÇAKIR

 322

 5. İBRAHİM KÜÇÜKAÇIL

 322

 6.OĞUZ KEPEZ

 322

 6.YÜKSEL SÜLÜK

 322

 7. ALİ İHSAN KARAMANLI

 322

 7. MELİH CEMAL KUŞHAN

 322

 8.FERHAT GÜL

 322

 8.MEHMET KAHVECİOĞLU

 322

 9. BERRİN ERBAY

 322

 9. HASAN DOĞRU

 322

 10. REFİK KURU

 322

 10.METİN GÜRSES

 322

 11. K. LEVENT GÜLER

 322

 11. İSMAİL HAKKI YILDIZ

 322

 12. HÜSEYİN ŞAHİN

 322

 12.FATİH TEMİZSOY

 322

 13. ÖZCAN TÜRKBAY

 322

 13. SABAHTTİN KOLATA

 322

 14.NAZIM TÜRK YILMAZ

 322

 14.AYBERK YILDIRIM

 322

 15. YILDIRIM TÜRKBAY

322 

 15. ENİS EMRAH ERTAN

 322

 16. ZEKİ ADER

 322

 16. AHMET SARAL

 322

 17.ÜNAL GÜLLER

322 

 17. ZEKERİYA BİLGİÇ

 322

 18.M. SADIK YURTMAN

 322

 18.MUHAMMER ÖREN

 322

 19.ERHAN INAN

 322

 19. İSMAİL SAÇKESEN

 322

 20.N. TUNCER UZ

 322

 20.FERHAT ŞAPÇI

 322

 21.HASAN ATAK

 322

 21. ATİLLA TANSUK

 322

 22. RAMAZAN YAZGAN

 322

 22. CÜNEYT DİNÇEL

 322

 23.M HAYDAR TİFTİKÇİ

 322

23. HASAN KILINÇ

 322

 24. GÜRCAN KARAMANLI

 322

 24. GÖNÜL ZAT

 322

 25.NEŞET AYKANAT

 322

 25. HÜSEYİN DİNÇ

 322

 26. SÜLEYMAN ARSLAN

 322

 26. NİHAL KARA

 322

 27. SELÇUK KAŞIKCIOĞLU

 322

 27.HAKAN ÖZTÜRK

 322