Şube Yönetim Kurulu Üyelerimizin Bilgileri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ 

 

 


ATİLA TOMSUK (BAŞKAN)

 

1974 yılında Eskişehir’de doğdu. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Aktan Doğalgaz’da çalıştı. Aynı yıl kendi şirketi Çağdaş Doğalgaz Isı Dön.Sist.Müh.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.’ni kurdu. Halen kendi firmasında Serbest Müşavir Mühendis olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve  iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


NEZİHE HANECİOĞLU
(BAŞKAN VEKİLİ)

 

1966 yılında Eskişehir'de doğdu. 1988 Yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1990 yılında aynı Üniversitede İmalat Konstrüksiyon dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1988 ve 1996 yılları arasında 1.Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı’nda İniş Takımları, Hidrolik-Pnömatik Aksesuarları ve Teknik Yönetim Bölümlerinde görev aldı. 1996-2012 yılları arasında Türk Demirdöküm Bozüyük Tesislerinde Ürün Geliştirme, Kalite, Üretim Bölümlerinde çalıştı. Klima Fabrikası'nın kurulumunda yer aldı. A Sınıfı İş Güvenliği uzmanıdır. 2013 yılından bu yana ortağı olduğu Rota OSGB Firmasında çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

 


NEŞET AYKANAT (SEKRETER)

 

1973 yılında Eskişehir’de doğdu. 1995 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1996 yılında Doğalgaz ve Tesisat sektöründe çalışmaya başladı. 2001 yılından bu yana ortağı olduğu Varol Doğalgaz FirmasındaSerbest Müşavir Mühendis olarak çalışmaya devam etmektedir.  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


ESRA TURAN (SAYMAN)

 

1972 yılında Eskişehir'de doğdu. 1993 Yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünde lisans, 1996 yılında Osmangazi Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1995-1996 yılları arasında Alipsan A.Ş.'de Üretim Mühendisi olarak çalıştı. 1996 yılından bu yana doğalgaz ve tesisat sektöründe çalışmaktadır. 2012 yılında kendi şirketini kurmuştur. Evli ve iki çocuk annesidir.

             

 

 

 

 


METİN UÇKUN (ÜYE)

 

1966 yılında Bulgaristan’da doğdu. 1989 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1989-1991 yıllarıarasında TCDD Malatya Loko Bakım Atölyesinde AtölyeŞefi olarak, 1992-2000 yılları arasında Ankara TCDD Genel Müdürlüğü Cer Dairesinde Mühendis olarak çalıştı.  Halen Tülomsaş bünyesinde TCDD Cer Teslim Alma Müdürlüğü’nde Uzman Mühendis olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


BÜLENT ATAK (ÜYE)

 

1975 yılında Berlin’de doğdu. 1997 yılında Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.2007 yılında Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1997 yılından itibaren Eczacıbaşı Vitra, 1.Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı ve Alp Havacılık’ta çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. Halen Alp Havacılık Firmasında ERP Danışmanlığı Şefi görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


NEZİH TOK (ÜYE)

 

1971  yılında Eskişehir’de  doğdu. 1995  yılında  Karadeniz TeknikÜniversitesiMakina Mühendisliği  Bölümü’nden  mezun  oldu.Bülent Plastik Firmasında Kalite Mühendisi olarak çalıştı. 1997  yılında   Türk Demir Döküm  FabrikalarıA.Ş.Bozüyük  İşletmesi’nde Üretim Mühendisi olarak çalışmaya  başlamış olup, Üretim Sorumlusu ve  Uzakdoğu  İlişkilerYöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. Halen  aynı  işletmede Mekanik Bakım Yöneticisi olarak  görevine devam etmektedir.

 

 

 

 

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİMİZ


SÜLEYMAN SERKAN
VAROĞLU

 

1974 yılında Eskişehir’de doğdu. 1996 Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden, 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi (MBA) Bölümü’nden mezun oldu. 1996 – 2003 yılları arasında Taç Plast A.Ş. ve Jamak A.Ş. Firmalarında çalıştı. 2003 yılından bu yana JMS A.Ş. Firmasında Bakım ve Yardımcı İşletmeler Müdürü olarak görev yapmaktadır. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

 

 

 

 


SEBAHATTİN TAYFUN 
KILIÇ

 

1969 yılında Eskişehir`de doğdu.  1992 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü`nde Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1992-2011 yılları arasında ARÇELİK A.Ş. Buzdolabı İşletmesi`nde Üretim Mühendisi ve Bakım Uzmanı olarak çalıştı. 2011-2016 yıllarında Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş.`de Bakım Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2016 yılından bu yana SÜTAŞ A.Ş.'de Teknik Müdür olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


FİKRİYE SÖĞÜTLÜ

 

1963 yılında Kırcaali/Bulgaristan’da doğdu. 1986 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1988-2012 yılları arasında 1.Hava İkmal Bakım Merkez Komutanlığı Teknik Yönetim Daire Başkanlığı ve İmalat Müdürlüğü’nde görev yaptı. 2012 yılında emekli olmuştur. Emekliliğinden sonra Şantiye Şefliği, Bilirkişilik ve Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Komisyonlarında görev yapmaya devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

 

 

 


CENK OSKAY

 

1976 yılında Eskişehir’de doğdu. 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra Milangaz LPG Dağıtım A.Ş.’de LPG Satış Mühendisi olarak başladı. 2001-2003 yılları arasında Türk Demirdöküm A.Ş.’de Ürün Geliştirme Mühendisi olarak çalıştı. 2003 yılından bu yana Ford Otomobil San.A.Ş.İnönü Kamyon Fabrikası’nda Gövde İç Trim Mühendisliği-Entegrasyon&Devreye Alma Ekip Lideri olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 


GÖKŞİN SAYER

 

1969 yılında Ankara’da doğdu. 1990 yılında Anadolu Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.İş hayatına Toprak DemirDöküm Bozüyük Tesisleri’nde başladı ve burada 5,5 yıllık çalıştı. 1996 yılında Arçelik A.Ş.Eskişehir Buzdolabı İşletmesi’nde göreve başlamış olup sırasıyla; Üretim Takım Mühendisi, Poliüretan Proses Uzmanı, TPM Ofis Sorumlusu, Kıdemli Uzman ve Takım Lideri olarak çalışmıştır. Halen aynı işletmede Plastik Takım Lideri olarak görev yapmaktadır. Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesinde Delege, Bakım Komisyonu Üyesi ve 7. Bakım Teknolojileri Kongresi’nde Düzenleme ve Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev almıştır.

 

 

 

 


ÖZGECAN YILDIZ

 

1989 yılında Ankara’da doğdu. 2011 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’den mezun oldu. Meslek hayatında HTL Tekno Elektromekanik A.Ş.’de Şantiye Şefi olarak başlamıştır. Halen 1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı İmalat Müdürlüğü’nde İmalat Etüt Araştırma Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Evlidir.

 

 

 

 

 


FADİME GÖKKÜTÜK

 

1993 yılında Eskişehir'de doğdu. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. 2017 yılında 7 ay kadar Candy Hoover Group-Doruk Ev Gereçleri San.Tic. A.Ş.'de Ar-Ge departmanında çalıştı. Kasım 2017 yılından bu yana Eti Şirketler Grubu’nda Tedarik Projeleri Mühendisi olarak çalışmaktadır.