Etkinlik

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

YENİ MEZUN VE İŞSİZ MÜHENDİSLERE YÖNELİK ARALIK - OCAK AYI ÜCRETSİZ ÇEVRİM İÇİ EĞİTİM PROGRAMI

Değerli üyemiz,

MMO Ankara Şubemizce; şube üyesi ve işsiz olan meslektaşlarımızın, mesleki gelişimini artırmak ve iş bulma süreçlerine destek olmak amacıyla hazırlanan ücretsiz eğitim programımız bilginize sunulmaktadır.

 

Eğitim Adı

Süre

Tarih

Saat

HES KODU NASIL ALINIR?

Şubemiz Birimlerinde  HES kodu bildirme ve sorgulama zorunluluğu  uygulanmaya başlanmıştır.

Sayın Üyemiz,

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında gerek TMMOB Makina Mühendisleri Odası, gerekse ilgili Bakanlıkların tebliğleri kapsamında  toplumumuzun , sizin ve çalışanlarımızın sağlığına büyük önem vererek pek çok koruyucu önlem ve kararı uygulamaya alarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

ÇEVRİM İÇİ YENİ MEZUN EĞİTİMLERİ (25 Ağustos / 05 Eylül)

ÇEVRİM İÇİ YENİ MEZUN EĞİTİMLERİ (25 Ağustos / 05 Eylül)

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimi için her zaman, her koşulda VARIZ!

Değerli meslektaşlarımız,

Mühendislik, bilimsel bilgi ve teknolojiyi kullanarak doğal kaynakları insanlık için yararlı araçlara dönüştürme mesleğidir. Böylesine önemli bir üretim faaliyeti içerisinde yer alan mühendisler “hiç bitmeyen bir öğrenme süreci” içerisinde yer alırlar.

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ŞUBE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIKLARINA

COVİD-19 virüsünün ülkemizde de ilk tespitinin yapıldığı günlerden bu yana aldığımız önlemler ve çalışma arkadaşlarımızın kurallara uyması nedeni ile hiçbir arkadaşımız işyerinden ve çalışma koşullarından kaynaklı olarak COVİD-19 hastalığına yakalanmadı. Bir süre önce, tüm birimlerimizde ağırlıklı olarak tam zamanlı çalışmaya geçildi ve bu süreçte de sıkıntı yaşanmadı. Ancak biliyoruz ki, ülke düzeyinde COVİD-19 vakaları sürekli artmaktadır. Bu nedenle “tam süreli çalışma”ya geçtiğimiz günlerde belirttiğimiz bazı hususları yeniden hatırlatmak istiyoruz: