Etkinlik

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Ortadoğu İnşaat Fuarı

Ortadoğu İnşaat Fuarı 15-18 Mart 2018
Üye ve Öğrenci üyelerimizi 15-18 Mart tarihlerinde Tüyap tarafından düzenlenecek olan Ortadoğu İnşaat fuarını ve standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.
16 Mart cuma günü saat 16:00'da fuar seminer salonunda "Asansör Kontrollerinin Önemi" konu başlıklı kamuoyu bilgilendirme seminerine katılımınız bekleriz.

11. Endüstri İşletme Mühendisliği Kurultayı Düzenleme Kurulu 2. Toplantısı Yapıldı

Toplantı EİM MEDAK Sekreteri Saadet SAYIN başkanlığında ve Ankara, Bursa, Edirne, Eskişehir, İstanbul, Mersin ve Zonguldak Şube temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda bir önceki toplantı kararları değerlendirilerek Yürütme kuruluna verilen yetki çerçevesinde ana temanın  “Endüstriyel Dönüşümde Endüstri - İşletme Mühendislerinin Rolü”  olarak kabul edilmesine karar verildi.

TMMOB SANAYİ KONGRESİ 2017 YÜRÜTME KURULU V. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TMMOB Sanayi Kongresi 2017 Yürütme Kurulu V. Toplantısı 16 Eylül 2017 tarihinde Oda Merkezi’nde gerçekleştirildi.

8-9 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan TMMOB Sanayi Kongresi’nin son hazırlıkları, yapılan beşinci toplantı ile tamamlandı. Kongre ana teması Sanayisizleşen Türkiye ve Mühendisler olarak belirlenirken kesinleşmiş program da tamamlandı.

Toplantıya Katılanlar