GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FATMA ŞAHİN MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FATMA ŞAHİN MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma ŞAHİN makamında Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ovayolu ve Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından ziyaret edildi. Ziyarette Şube Baskanı Hüseyin OVAYOLU tarafından Oda ve Şube çalışmalarımız hakkında bilgi verildi. Kentimizde meslek alanlarımızı ilgilendiren konularda yeni dönemde kamu kurum ve kuruluşlarıyla, Belediyelerimizle beraber çalışmak isteğimiz belirtilmiştir. Ortak sevdamızın Gaziantep olduğu ve bu kent için yapılması gereken odamızı ilgilendiren her konuda Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızdan almış olduğumuz destek için ve nazik kabulleri, ilgili yaklaşımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.