MMO 12. OLAĞAN ŞUBE GENEL KURULU ve SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ.

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

MMO 12. OLAĞAN ŞUBE GENEL KURULU ve SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ.

MMO 12. OLAĞAN ŞUBE GENEL KURULU ve SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ.

Hüseyin OVAYOLU Başkanlığındaki

ÇAĞDAŞ MÜHENDİSLER GRUBU Blok Liste Olarak Seçimleri Kazandı.

 

13 Ocak 2018 tarihinde yapılan ve demokrasi şöleni şeklinde geçen MMO Gaziantep Şube 12. Olağan Genel Kurulunun ardından, 14 Ocak 2018 Pazar günü ise Şube Seçimleri gerçekleşti.

Seçimlere, Hüseyin OVAYOLU Başkanlığındaki ÇAĞDAŞ MÜHENDİSLER GRUBU ve Gürcan ÜLGEY Başkanlığındaki DİNAMİK MÜHENDİSLER GRUBU olarak iki liste halinde girildi. Yoğun katılımın olduğu seçimde, ÇAĞDAŞ MÜHENDİSLER GRUBU Blok liste olarak seçimleri kazandı. Resmi olmayan seçim sonuçlarına göre Çağdaş Mühendisler Grubu Başkan Adayı Hüseyin OVAYOLU 430 oy, Dinamik Mühendisler Grubu Başkan Adayı Gürcan ÜLGEY ise 286 oy aldı.

Seçim sonuçlarına göre, 11. Dönem Şube Başkanlığı görevini yürüten Hasan Fehmi BELINAR, 11. Dönemde birlikte çalıştığı 11. Dönem Başkan Vekili Hüseyin OVAYOLU’na bayrağı devretmiş oldu.

Yapılan seçim sonucunda, Şube Yönetim Kurulu yeni üyeleri aşağıdaki şekilde oluştu.

Şube Yönetim Kurulu Asıl Üyeleri

 1. Hüseyin OVAYOLU                
 2. Aykut KOCALAR                   
 3. Esra ELİTAŞ
 4. Çetin KÜLAH
 5. Ekrem NACARKAHYA
 6. Mustafa Aydın ADEMOĞLU
 7. Mustafa Devrim BİLGEL

Şube Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

 1. Kerem CİRO
 2. Yunus Emre KÜLEKCİ
 3. Serap ASLAN
 4. Kemal KESKİN
 5. Aydın KALEOĞLU
 6. Meymet AY
 7. Ali İSLAM

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından, söz alan OVAYOLU, bilimsel ve etik değerler ışığında toplum, meslek ve meslektaş yararına çalışan, meslek ve meslektaş sorunlarının, ülkenin ve halkın sorunlarından ayrılamayacağını kabul eden, karar alma süreçlerinde demokratik ve katılımcılığı savunan, ilerici ve çağdaş yönetim anlayışı ile MMO Yönetimine kaldıkları yerden devam edeceklerini belirterek, Şube Genel Kuruluna ve Seçimlere katılan tüm meslektaşlarına teşekkür etti.

Meslektaşlarının, Çağdaş Yönetim anlayışlarını destekledikleri, geçmişten bugüne ve bugünden geleceğe etkin, güçlü, çağdaş, laik ve demokratik bir meslek odasına sahip çıktıkları ve 12. Dönem yönetimine layık görülükleri için grubundaki tüm arkadaşları adına tüm meslektaşlarına teşekkür eden OVAYOLU; önümüzdeki dönem ve dönemlerde üyelerini yanlarında görmek, tüm etkinlik ve faaliyetlerde birlikte olmak istediklerini belirtti.

MMO Basın Birimi