MMO ve OLİ CENTER İNDİRİMLİ MARKET ANLAŞMASI İMZALANDI.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

Yerel Markalarımızı Destekliyoruz !...

MMO ve OLİ CENTER

İndirimli Market Anlaşması İmzaladı.

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi, bu dönem başlattığı Anlaşmalı Kurumlar çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.

Üyelerine sağlık, eğitim, akaryakıt, kargo vb. giderlerinde, yaptığı anlaşmalarla indirimler kazandıran MMO, İndirimli Market Anlaşmaları imzalayarak üyelerinin bütçelerine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Yerel marketlerimizden, OLİ CENTER ile sözleşme imzalayan MMO, üyelerine yönelik tüm OLİ CENTER Şubelerinde ve tüm alışverişlerde % 5 indirim tanınmasına olanak sağladı.

MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin OVAYOLU ve OLİ Center Yönetim Kurulu Başkanı Adnan YORGUNER tarafından imzalanan “İndirimli Market Sözleşmesi” tüm MMO Gaziantep Şube üyeleri kapsamaktadır.

Yerel marketlerin, bulundukları kentin ekonomisine büyük katkı sağladığını dile getiren OVAYOLU, bu anlaşma ile hem üyelerinin bütçesine hem de kentin ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini belirtti. OVAYOLU, ayrıca vergilendirilen kazançlarını Gaziantep’te yatırıma dönüştüren yerli markaların desteklenmesinin ve tercih edilmesinin yaşadığımız ekonomik sıkıntılara bir nebze olsun yarar sağlayacağını ifade etti. Bu nedenle üyelerimizin ve tüm vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarında yerli markaları tercih etmelerinin yerinde olacağını da belirtti.

Oda üyelerinin menfaatleri doğrultusunda benzer çalışmalara devam edeceklerini belirten OVAYOLU, sözleşme imzalayarak bu imkânı sağlayan OLİ CENTER camiasına da teşekkürlerini iletti.

 

MMO Gaziantep Şubesi

Basın Birimi