MMO’DA İLKLER DEVAM EDİYOR !...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

MMO’DA İLKLER DEVAM EDİYOR !...

Üyelerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Makina Mühendisleri Odası Gaziantep’te bir ilk olan MAKİNA MOBİL’i üyelerinin hizmetine sundu. Akıllı mobil cihazların kullanımının artması ile insanların iş, ekonomi ve sosyal yaşamında olmazsa olmazlar arasına giren mobil uygulamalar nedeni ile MMO yeni bir uygulamayı üyelerinin kullanımına sundu.

Bu kapsamda Makina Mühendisleri Odası, teknoloji ve iletişim çağında, üyelerin Odası ile daha hızlı etkileşime geçmesini, Odalarına daha kolay ulaşımını sağlaması için “MAKİNA MOBİL” uygulamasını başlattı.

Güncel bilgi, görsel uygulamalar, teknik bilgiler, hızlı bildirimler ile zenginleştirilen MAKİNA MOBİL’in üyelere oldukça faydalı olacağı öngörülmektedir.

Google Play ve App Store‘den indirilebilen Makina Mobil Uygulaması ile üyeler, eğitim, etkinlik, komisyon, yayın, haber, anlaşmalı kurumlar, iletişim, makina tv, aidat, iş mühendis, takvim, bildirim vb. birçok sekmeye ulaşabilmektedirler.

Uygulama ile iş arayan mühendisler hızlı bir şekilde en uygun işe yerleştirilebilecek, karekod uygulaması ile Odada katıldıkları eğitim, seminer vb. etkinliklerde imza yerine karekod okutabileceklerdir. Üyeler, Oda ile ilgili her türlü işlemlerini bu uygulama üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

Üyelere birçok kolaylık sağlayacak özellikler, süreç içerisinde geliştirilmeye devam edecektir. Üyeler için oldukça faydalı olacağı düşünülen, MAKİNA MOBİL, Gaziantep’te bir ilk olarak MMO’da hizmete girdi.

 

MMO Gaziantep Şubesi

Basın Birimi