MMO’DAN BİR İLK DAHA ! “MAKİNA OFİS” ÜYELERİMİZİN HİZMETİNDE !..

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

MMO’DAN BİR İLK DAHA ! “MAKİNA OFİS” ÜYELERİMİZİN HİZMETİNDE !..

Üyelerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projelendirdiğimiz, Makina Ofis, Şubemizde, üyelerimizin hizmete girdi.

Son dönemlerde, Avrupa’da ve Türkiye’de gittikçe yaygınlaşan ortak çalışma ofislerine benzer bir yapı oluşturarak, Şube Hizmet Binamızda, üyelerimizin yararlanabileceği, günlük çalışma ve iş toplantılarını düzenleyebileceği Makina Ofis, Şubemizde hizmetine girdi.

Üyelerimize yönelik çalışma ofisi olarak planlanan Makina Ofis’te üyelerimiz, bire bir iş görüşmelerini, yeni iş bağlantılarını, misafir/müşteri ağırlamalarını, teknik konularda bilgi paylaşımı ve araştırmalarını,  meslektaşlar ile görüşmelerini, proje çalışmalarını vb. tüm teknik çalışmalarını yapabileceklerdir. Bir çalışma ofisinde bulunması gereken bilgisayar, yazıcı, internet, teknik yayın, doküman, kırtasiye vb. ofis ihtiyaçları da Makine Ofis’te bulunmaktadır.

Özellikle home ofis olarak çalışan, emekli olup iş hayatına devam eden, herhangi bir iş yeri olmayıp danışman olarak hizmet üreten veya bir iş görüşmesi için şehir merkezini tercih eden üyelerimize, oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz, kentimizde bir ilk olan Makina Ofis’in üyelerimize hayırlı ve yararlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla

 

Hüseyin OVAYOLU

MMO Gaziantep Şubesi

Yönetim Kurulu Başkanı