MÜHENDİS MİLLETVEKİLLERİ İSTİYORUZ !...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

MÜHENDİS MİLLETVEKİLLERİ İSTİYORUZ !...

Çağımız teknoloji çağı. Teknolojik gelişmelerin hızla yaşandığı sanayi, imalat, üretim, endüstiyel tasarım, ulaşım, iletişim, elektronik, internet, tarım, sağlık ve turizm alanlarında ilerlemenin önü açılmıştır. Ülke sanayimizin gelişmesi, uluslararası rekabet gücünün artması için gelişen teknolojiye ayak uydurmak zorunludur. Bu zorunluluğu gerçekleştirecek mesleklerin başında da Mühendislik Mesleği gelmektedir.

Ülke sanayisinin gelişmesi ve ülkenin kalkınması, teknolojinin gelişmesi ile paraleldir. Bazı ülkeler uzay teknolojilerini geliştirirken, sanayisinde endüstri 4.0’ı uygularken, bazı ülkeler ise işsizlik sorunları ve geçim problemleri ile uğraşmaktadır.

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak, teknoloji çağında ülke yönetiminde söz sahibi insanların mühendis olmasını arzuluyoruz.

Bu kapsamda 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimlere yönelik, aday adayı olma süreci başlamış ve aday belirleme sürecine girilmiş iken, hangi siyasi görüşten olursa olsun, Makina ve Endüstri Mühendisi olan meslektaşlarımızın aday olmasını istiyor, önemsiyor ve destekliyoruz.

Başta Ülke sanayisi olmak üzere, Ülkemizin her anlamda gelişimine katkı koyacak, yön verecek mesleklerin başında, Makina ve Endüstri Mühendisliği olmak üzere, diğer tüm mühendislik disiplinlerinin olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda Makina ve Endüstri Mühendislerimizi millekvekili olarak mecliste görmek istiyoruz.

Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak kentimizi ve mesleğimizi, Makina ve Endüstri Mühendislerimizin en iyi bir şekilde temsil edeceğine, tüm meclis çalışmalarına artı değer katacaklarına, Ülke Sanayimizin gelişimine yön vereceklerine inanıyor, aday olmalarını istiyor ve destekliyoruz. 28 Nisan 2018

Saygılarımızla

 

TMMOB

Makina Mühendisleri Odası

Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu